Єремія Джонсон: Сон про аборти: Бог сказав: "Відпусти Моїх дітей"

Єремія Джонсон: Сон про аборти: Бог сказав: "Відпусти Моїх дітей"
32716 ПЕРЕГЛЯДІВ

"У ніч після того, як президент Обама був переобраний в листопаді 2012 року, Бог говорив зі мною в ряді пророчих снів і особливо відкрив мені п'ять ключових сфер, які були в його серці. Отець звернувся до мене і сказав: "Єремія, головна сфера, яка займає моє серце в цю годину, − це проблема абортів".

Я миттєво виявив, що йду по брудній дорозі, і Отець знову заговорив зі мною І сказав: "Я хочу показати тобі крики, які досягають мого престолу день і ніч".

Я підійшов до величезної фабрики, де вишикувалася черга з чоловіків і жінок, що переповнювала вулицю. На фабриці панувала така похмура атмосфера, що навіть волосся на моєму тілі почали вставати дибки. Жінки в черзі, які намагалися потрапити всередину фабрики, були вагітні. Коли я пробирався до початку черги, то почув крики, що доносяться зсередини, несамовиті крики. На верхній частині дверей був напис, який свідчив: «будинок жаху». Коли я увійшов всередину, я зрозумів, що ця фабрика була величезною клінікою абортів, і я заридав. Тут на цій фабриці стояли тисячі дитячих ліжечок, а поверх був такий величезний, як футбольне поле. Коли я почав заглядати в ліжечка, я побачив дуже маленькі зародки, обвиті зміями. Це було огидно. Я рухався від ліжечка до ліжечка, бачачи, як ці змії душать і вбивають цих немовлят. Я помітив, що жінки, які прийшли на аборти, були повністю пригнічені і розтрощені.

Раптом будинок жаху почав стрясатися. Відчувався потужний землетрус, що розколює фундамент цієї фабрики. Потім пролунав гуркіт, громоподібний, і ГОЛОС ОТЦЯ НЕБЕСНОГО сказав: "Відпусти моїх дітей!»

Почувши голос Бога, я несамовито заволав І сказав: "Отче, що це таке − будинок жаху?",- Він сказав мені: "цей будинок жаху і, подібні до нього, − це те, що опанувало мою увагу в цю годину. Ці змії, яких ти бачиш, - це духи вбивства, які вбивають наступне покоління".

Я покинув фабрику, ридаючи. Я був невтішний. Я почав говорити отцеві "Але я лише хочу побачити твій будинок, ОТЧЕ! Я хочу заглянути всередину твоєї фабрики!" Він сказав мені: "як ти просив, Так я і покажу тобі". Я тут же звернув на грунтову дорогу, і переді мною виявилася сяюча фабрика. Вона була зроблена з золота і перлів. Там були ангели хранителі, що оберігають її вдень і вночі. Там була така ж низка людей, як біля будинку жаху.

Як тільки я наблизився до входу сяючої фабрики, фабрики ОТЦЯ, переді мною виник красивий  напис, що світився, який свідчив: «будинок надії». Коли я увійшов всередину цієї фабрики, я почув сміх, істеричний сміх. Я почав оглядати фабрику надії зсередини і зрозумів, що звук доноситься з колисок. Я сказав батькові: "ці малюки зовсім крихти, щоб так сміятися". Він сказав мені: "Єремія, це сміх викуплених, який ніхто не може стримати або заперечувати».

Я почав приділяти особливу увагу малюкам. Я хотів переконатися, що в колисках не було змій. Коли я заглянув у всі Колиски на фабриці надії, я помітив, що в кожній з них був напис, вплетений в ліжечко, де лежали немовлята. Ці написи свідчили: "Ісая 66: 9: "Чи Доведу Я до пологів, і не дам народити? , - говорить Господь"

Крики радості виривалися з моїх вуст на фабриці надії. Я співав і танцював над цими малюками і говорив життя в атмосферу. Ось те, що Дух Божий говорив через мене уві сні: "я захищаю дух синівства в цю годину", − говорить Бог. "Я суверенно розміщую це вбивство невинних немовлят на поріг сердець Мого народу. Коли будинки жаху піднімаються на землі, знай, що я чую крики ненароджених, І я не відверну своїх очей і вух від них. Спостерігай за Білим домом в найближчі роки. Мій народ буде збиратися там, щоб боротися за надію. Це буде неймовірний рух, який прийде і буде прийнятий Церквою в ці роки".

Коли Отецьзакінчив говорити зі мною, я почав виходити з дому надії і потискати руки тим, хто очікував у черзі. На мій великий подив, я почав помічати жінок навіть у віці 50, 60 і 70 років, що стоять в черзі. Я сказав: "Отче і вони теж?"Він сказав мені:" так, Єремія! Ти станеш свідком того, що багато жінок, які вже народили і виростили дітей, хто будуть вражені до глибини душі, щоб прийняти і зробити це знову". Я йшов з фабрики надії радіючи, але так само і переповнений печалі, згадуючи що я пережив в будинку жаху».

З книги " Трамп, 2019 і наступні роки»

Джерело: https://onbog.com/ieremiya-dzhonson-son-ob-abortax-bog-skazal-otpusti-moix-detej/?fbclid=IwAR1Vj8lzcQ0SanKQC6yNUnbV_4vC1gJLabZIpPU0Du2fB3tnKm0qRs76LXc

Теги: Федір Олексюк, Ваша Надія, Білий Дім, Трамп,Дональд Трам, аборти, будинок жахів, будинок надії, видіння страждань дітей, "Ісая 66: 9,Відпусти моїх дітей!»

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео