У дніпровському аквапарку втретє відзначив «клубний день» СК «Дзюдо-80»

У дніпровському аквапарку втретє відзначив «клубний день» СК «Дзюдо-80»
5815 ПЕРЕГЛЯДІВ

Більше сотні юних спортсменів та визнаних майстрів, тренерський штаб, а також світові зірки спорту. Усі зібралися разом у стінах дніпровського аквапарку, аби відсвяткувати чергову річницю Спортивного клубу «Дзюдо-80». «Клубний день» традиційно відбувся за підтримки Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність».

«Це завжди така особлива святкова подія перед початком навчального року. Де діти, спортсмени, тренери можуть провести спільно цілий день і отримати масу позитивних емоцій, задоволення, поїсти солодке. Наш фонд щороку організовує таке свято», — каже віцепрезидентка МБФ Олександра Петровського «Солідарність» Яна Іванілова.

Безкоштовні басейни, гірки, та смаколики. Все це організатори підготували для юних спортсменів клубу.

«Для мене це дебют. Я вперше скочуюсь з таких гірок. І взагалі вперше в житті перебуваю в аквапарку», — зізнається вихованець СК «Дзюдо-80» Дмитро Пронько.

Свято присвятили 7-й офіційній річниці створення клубу. Хоча неформально історію СК «Дзюдо-80» ведуть з 1980-го, в якому розпочав тренерську діяльність заслужений тренер України з дзюдо Анатолій Пирог. Наразі чоловік старший тренер в структурі клубу. Наставник розповідає, вперше на схожому заході побував за кордоном після чергового міжнародного турніру. Повернувшись, мріяв відтворити такі зустрічі для своїх спортсменів. Тому й звернувся за допомогою до Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність».

«На нашому заході присутні заслужені майстри спорту, майстри спорту міжнародного класу. І, звісно, малеча. Ми їх тут зібрали, аби заохотити, щоб наші маленькі вихованці бачили старших й підживлювалися. Це все для них. Щоб у них було гарне майбутнє, потрібно таке спілкування. Ну й природно спілкування ще й з керівництвом клубу. Це дуже важливо», — пояснює старший тренер СК «Дзюдо-80» Анатолій Пирог.

Поспілкуватися з майбутніми зірками татамі та килиму завітали навіть олімпійські призери.

«Діти тут дивляться на елітних спортсменів. Спортсменів високого рівня. Їм є на кого рівнятися. У мене теж одного разу відбулася схожа зустріч з Сергієм Бубкою. Я теж на нього дивилася й думала, якщо в Бубки вийшло, я теж зможу перемагати на найвищому рівні», — розповідає призерка олімпійських ігор Діна Міфтахутдінова.

Клуб зі святом вітали й панотці на чолі з Владикою Симеоном, керуючим Дніпропетровською єпархією православної церкви України.

Автор: МБФС

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео