Тренд-2020: чоловічий манікюр з візерунками

Тренд-2020: чоловічий манікюр з візерунками
153258 ПЕРЕГЛЯДІВ

Доглядати за собою потрібно не тільки жінкам. Чоловіки вважають за краще не афішувати той факт, що вони роблять деякі косметичні процедури. Чоловічий манікюр - це перш за все гігієнічна процедура. Доглянуті нігті мати потрібно всім чоловікам, незалежно від їх сфери діяльності, адже регулярний догляд запобігає появу грибка, деформації нігтьової пластини і утворення задирок. Чоловіки і раніше відвідували майстра нігтьового сервісу. Не так часто, як дівчата, але все ж. Якщо ти топ-менеджер і часто присутній на ділових зустрічах, вид твоїх пальців із задирками та мозолями не у всіх викликає бажання потиснути руку. Приблизно півтора роки тому в моду увійшло покриття на нігтях у чоловіків. Це була база і матовий топ. Тобто з боку і не скажеш, що у тебе на нігтях манікюр. Цього року тенденція набирає обертів: чоловіки вийшли з підпілля і стали відкрито демонструвати дизайн на своїх руках. А в тренді у чоловіків: лунки яскраві або чорні; чорні стрічки під матовим топом; букви або слова; недбалі мазки; матові фактури.
Успішні чоловіки стали не рідкісними відвідувачами манікюру, адже краса тіла не залежить від статі. В Європі естетична гігієна рук увійшла в моду в 19 столітті, дуже швидко доглянуті руки стали ознакою освіченої і успішної людини. Манікюр для жінок в першу чергу це безсумнівно догляд за руками з нотками декору. Жінка любить пограти з кольорами, малюнками та аксесуарами. Для чоловіків – це гігієна, яка додає презентабельності до загального стилю та статусу. Ще Стародавня Греція славилася культом краси і тому манікюру приділяли особливу увагу. Існувала навіть спеціальна професія - космет. До нього зверталися ті, хто хотів замаскувати косметичні недоліки за допомогою манікюру або гриму. Вже тоді майстри-космети використовували маленькі ножиці для підстригання нігтів і обов'язково покривали нігтьову пластину, але при цьому ніколи не зафарбовували кутикули. Доглянуті руки – обов'язкова приналежність до аристократії, і тому знехтувати манікюром не могли ні жінки, ні чоловіки. Високопоставлені представники суспільства мали рабиню, в обов'язки якої входило стежити за руками господаря. Однак, в 21 столітті, де люди наполегливо борються за рівність та намагаються відійти від гендерний стереотипів, найдуться ті, які засуджують чоловічий манікюр, бо вважають це замашками людей з нестандартною орієнтацією. В результаті проведеного опитування в соціальних мережах щодо чоловічого манікюру, то люди поділилися рівно навпіл. Дехто вважає, що чоловік й вдома може охайно зробити манікюр без покриття гель-лаком. Інша частина навпаки думає, що кожен має право виглядати охайно, і це стосується не тільки нігтів, а й обличчя. Суспільство вже давно не вирішує, як треба, а як ні. Сучасне суспільство стало менше звертати увагу на думку інших. У когось досі сформовані старі підвалини. Зараз тренд стильного чоловічого манікюру набирає обертів у зірок та блогерів, багато хто засуджує такий тренд, але більшість молодого поколінні підхоплює модну тенденцію 2020 року.
Варто не забувати, що булінг – це агресивна поведінка щодо окремої особи з метою приниження, домінування, фізичного чи психологічного самоствердження. Бути за чи проти чоловічого манікюру – діло кожного. Часто українці забувають, що таке свобода особистості та толерантність. Вважається, що чоловічі вчинки – це бути хорошим батьком, люблячим чоловіком та професійним працівником. Під публікаціями в соціальних мережах з фотографією чоловічого манікюру сотні жінок сміливо заявлять, що це не чоловічий вчинок. Однак вони ж вдома потерпають від домашнього насилля. Ми зібрали декілька яскравих коментарів щодо чоловічого манікюру з покриттям гель-лаку: «чоловіки мають залишатися чоловіками. Сьогодні нігті, завтра пірсінг, післязавтра сукні та підбори», «далі премія «жінка року», «до чого світ котиться, залишимося без чоловіків скоро», «не дуже розумію таку моду, чоловік має залишатися чоловіком, а жінка – жінкою, адже якщо у борщ додати гречки, то вийдуть помиї», «2020 рік мене бентежить», «чоловіки мають захищати Україну, а не нігті фарбувати». Але є й позитивна позиція щодо такого тренду: « малюнок на чоловічих нігтях – крутий експеримент, який показує, що гендерна дискримінація стосується не тільки жінок», «я жінка, якій би хотілося бачити чоловіка з охайними нігтями», «кожен робить те, що вважає за потрібним», «ми живемо у стереотипному баченні, тому цей тренд не буде сприйматися», «мені дуже шкода людей з нетрадиційною орієнтацією, бо уявіть скільки бруду на них ллється щодня, якщо усіх так чіпляє малюнок на чужих нігтях», «те, що люди так грубо висловлюються жахливіше за усі модні тенденції».

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео