ЧИМ СЕБЕ ЗАЙНЯТИ НА КАРАНТИНІ?

ЧИМ СЕБЕ ЗАЙНЯТИ НА КАРАНТИНІ?
182227 ПЕРЕГЛЯДІВ

Україна на карантині. Навчальний процес зупинений, масові заходи, включаючи вечірки і концерти, скасовані, кордони закриті, компаніям рекомендують перевести співробітників на віддалену роботу.

Пропонуємо список справ, якими можна зайнятися на карантині, крім перегляду фільмів, серіалів, читання книг і вивчення мов.

1. Зателефонуйте батькам, бабусі і дідусю, близьким. Розкажіть їм про запобіжні заходи, уточніть, чи є у них все необхідне. І дайте зрозуміти, що не варто за вас переживати.

2. Пам'ятайте про інформаційну гігієну. Відпишіться від анонімних і неперевірених Telegram-каналів і акаунтів в соцмережах. Якщо ви стежите за ситуацією з коронавірусів в Україні, підпишіться на спеціальний Telegram-канал МОЗ.

3. Створіть свою інструкцію з миття рук.

4. Зателефонуйте (в ідеалі по відеозв'язку) з друзями або з усіма, з ким давно не спілкувалися.

5. Легально подивіться щось з нового українського кіно. Наприклад, на сервісі Takflix вийшов фільм «Коли падають дерева» Марисі Нікітюк. Прем'єра стрічки відбулася в минулому році на Берлінському кінофестивалі.

6. А ще подивіться деякі українські короткометражні фільми. Там і «Ядерні відходи» Мирослава Слабошпицького, який тепер працює над своїм голлівудським дебютом, і «Листопад» Марії Кондакової, і «Віддалік» Катерини Горностай.

7. Складіть список нових місць в Києві або в своєму рідному місті, які покажете близьким або друзям з інших міст.

8. Займіться діджитал клінінгом: видаліть всі зайві скріншоти і фото з телефону.

9. Очистіть кеш в програмах на телефоні. І подивіться на Робочий стіл свого ноутбука. Можливо, там хаос, з яким давно пора розібратися.

10. Скористайтеся новою функцією Instagram і подивіться, з ким ви найменше взаємодієте. Відпишіться від нецікавих і «мертвих» акаунтів.

11. І заодно наведіть порядок у вкладці «Збережене» в Instagram.

12. Перегляньте всю електронну пошту і почистіть ящик.

13. Створіть тематичні плей-листи і дошку на Pinterest.

14. Якщо ви фанат друкованих журналів, тоді саме час купити нові номери улюблених видань. Тепер для цього навіть не потрібно їздити за кордон.

15. Приведіть у порядок своє взуття.

16. Переберіть нарешті речі в шафі. Здайте старі в пункти прийому в магазинах або віддайте нужденним. Або можете виставити їх на продаж на SHAFA.

17. Полагодьте одяг: пришийте відсутні гудзики, зашийте дірки тощо. І відкрийте для себе світ кастомайзингу.

18. Приділіть увагу кімнатним рослинам. Дізнайтеся більше про правила догляду. Якщо кімнатних рослин немає, то, здається, пора це виправити.

19. Почніть готувати або приготуйте страву, до якої у вас ніяк не доходили руки.

20. Помийте вікна в квартирі.

21. Підстрижіть кігті коту / кішці і собаці.

22. Почніть вже робити зарядку. Вранці і ввечері. А ще краще: почніть бігати на найближчому стадіоні.

23. Роздрукуйте улюблені фотографії.

24. Пориньте в Google Arts & Culture.

25. Гуляйте на свіжому повітрі, особливо в парках (тільки уникайте скупчення людей). І катайтеся на велосипеді.

Мої відео