Студенти Університету митної справи та фінансів організували веселі старти для підопічних соціального центру «Добре вдома»

Студенти Університету митної справи та фінансів організували веселі старти для підопічних соціального центру «Добре вдома»
27815 ПЕРЕГЛЯДІВ

Захід є частиною навчальної програми другокурсників за спеціальністю «Соціальне забезпечення». Студенти мають реалізувати навчальний проєкт: навчитись вміти працювати з дітьми, які ростуть в особливих умовах.

Ідею співпраці Університету підказали у Міжнародному благодійному фонді імені Олександра Петровського «Солідарність». Це вже не перша спільна подібна ініціатива благодійників та освітян.

«Авторами проєкту «Будьмо поруч» є самі наші студенти. І це проєкт соціалізації не діток, які опинилися у складних обставинах, а, навпаки, суспільства до цих діток. Що хочемо в підсумку? Щоб не було тієї дискримінації, яка існує на сьогодні. Нехай суспільство сприймає всіх абсолютно рівними», – пояснює Вікторія Тараненко, завідувачка кафедри соціального забезпечення та податкової політики ДУМСФ.

Завдання веселих стартів не складні, щоб міг взяти участь кожен охочий. Їх підготували самі студенти Митного університету – це частина завдання у рамках навчального процесу. Дітвора та студенти розділилися на 2 команди.

«Це мій не перший досвід участі у подібних заходах. Проте дебютний – у стінах ВИШу. Ми всі разом з одногрупниками захотіли зробити це поки дозволяє погода. Розуміємо, цим дітям елементарно не вистачає спілкування, адже в період карантину у них немає можливості кудись вийти. І спілкуються вони виключно у своєму колі», – каже студентка Дар`я Матвієнко.

Другокурсники спеціальності «Соціальна адаптація» під кінець навчання мають стати соціальними підприємцями, волонтерами або допомагати з реабілітацією у суспільстві. Протягом року студенти самостійно розробляють проєкти та реалізують їх на практиці.
Завдяки співпраці з Міжнародним благодійним фондом ім. Олександра Петровського «Солідарність» універститет має чудову практичну базу. У Фонді мають багаторічний досвід у соціальній роботі з дітьми, які потребують особливої уваги, і охоче ним діляться з тими, хто робить благу справу не «для галочки».

«Ми давно товаришуємо з Митним університетом. І мені подобається, що люди там горять бажанням робити добрі справи на постійній основі. Тим більше, що майбутня професія студентів “соціальне забезпечення” передбачає роботу з окремими категоріями населення. Мы завжди з радістю підказуємо, радимо, направляємо, ділимося досвідом. Своєю чергою люди теж діляться як досвідом, так і людськими ресурсами», – розповіла Світлана Сербіна, віцепрезидентка МБФ «Солідарність».

Естафета тривала більше години, і перемогу здобула дружба. Особливим заохоченням для маленьких спортсменів стали призи: набори для творчості, які придбав Фонд, а також грамоти, їх студенти підписували кожному учаснику власноруч.

Теги: #відповідальнеспонсорство
Автор: МБФС

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео