Як адаптуватися до зимового часу?

Як адаптуватися до зимового часу?
178391 ПЕРЕГЛЯДІВ

Цієї осені країна перейшла на зимовий час у ніч із суботи на неділю 25 жовтня. О 4-й ранку стрілки годинника перевели на годину назад. Переведення годинника щоосені та щовесни затверджене Постановою кабінету Міністрів України. До речі, у вересні 2011 року Верховна Рада скасувала переведення годинників, зробивши літній час постійним. Втім, уже у жовтні 2018 року відмінила своє рішення. Найближчим часом ця традиція залишиться: в профільному комітеті Ради повідомили, що законопроекти про скасування літнього та зимнього часу не з’явились, хоча розмови про доцільність такої традиції ведуться у верхівках влади постійно. Вчені стверджують, що людський організм переносить набагато легше перехід на зимовий час, ніж на літній. Але, незважаючи на зайву годину сну, нам все одно важко звикнути до нового режиму. У разі переходу на зимовий час можливі погіршення самопочуття, зниження імунітету і порушення сну. Тому на адаптацію потрібна мінімум тиждень.
Перехід на літній і зимовий час вперше ввели в Великобританії в 1908 році для економії і раціональнішого розподілу електроенергії протягом доби. У колишньому СРСР почали переводити стрілки годинника вперше тільки в 1981 році. Переведення годинника 2020 відбувається тільки в 71 країні світу, включно з Україною, країни ЄС, Литву, Естонію, Латвію, Ізраїль, Великобританію, США, Канаду, Австралію, Мексику, Іран та інші. У цих країнах в 2020 році двічі на рік переводять час на годиннику: навесні з зимового на літній (на годину вперед), а восени - з літнього на зимній (на одну годину назад). Годинник не переводять: Киргизтан, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, Вірменія, Азербайджан, Грузія, РФ, Китай, Південна Корея, Монголія, Індія, Японія, Бразилія, Єгипет, Саудівська, Аравія, ОАЕ, Ірак, Мальдіви.
Коли наш організм намагається перебудуватися на новий графік ми відчуваємо стрес, порушується сон, обмін речовин, знижується імунітет, погіршується робота серцево-судинної системи. Враховуючи всі фактори можна зробити висновок про те, що переведення часу дуже серйозна проблема для людини. Людина відчуває емоційний шок, який не завжди можна визначити самостійно. Так як перехід часу порушує наш сон, необхідно при пробудженні не різко вставати з ліжка. Полежіть кілька хвилин, щоб організм адаптувався до нового часу пробудження. Найголовніше спокійно відійти від сну і привести себе в стан неспання. У період адаптації до нового часу рекомендується пити зелений чай, як можна більше. Через зміни режиму людина не може довго заснути, що знову ж таки сприяє недосипанню. Для того, щоб прискорити цей процес, рекомендується використовувати народні способи, наприклад: перед сном необхідно приймати ванну з аромамаслами, можна пити тепле молоко з додаванням меду, теплий чай. Корисно перед сном пити саме трав’яні чаї з мелісою, м’ятою, ромашкою. Існує ще одне правило плавного переходу на новий час, це стосується людей, які приймають лікарські засоби за графіком. Рекомендується не змінювати графік прийому ліків навіть після переходу на новий час, тому кожний прийом медикаментів повинен бути перенесений на одну годину. Будь-яка зміна графіка або атмосфери призводить організм до стресу. Намагайтеся більше гуляти і вживати вітаміни або фітопрепарати, які допоможуть легше перенести цей період адаптації. Якщо перший час вам важко через перехід на зимній час, намагайтеся не їздити за кермом і не виконувати роботу, яка через втрату пильності може привести до травмування.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео