Вегетаріанство: відмовитися від м’яса – врятувати світ або нашкодити своєму здоров’ю?

Вегетаріанство: відмовитися від м’яса – врятувати світ або нашкодити своєму здоров’ю?
181660 ПЕРЕГЛЯДІВ

  Вегетаріанство стало способом життя для багатьох людей. Його основа – виключення з раціону м’яса тварин. Існують більш суворі види вегетаріанських дієт. Вегани – це люди, які не їдять всі продукти тваринного походження, в тому числі молоко і яйця. Харчові добавки на основі продуктів тваринного походження також заборонені. Навіть медпрепарати в желатиновій капсулі. В раціоні допускаються борошняні продукти виготовлені без вершкового масла яєць та молока. Найпоширеніша проблема у людей з таким чистим рослинним раціоном – анемія, якщо не правильно комбінувати раціон, або не вживати додаткових бадів й вітамінів. Сироїдіння – це найгостріша форма вегетаріанства. Будь-які продукти тваринного походження і всі продукти, рослинні, з термічною обробкою строго заборонені. На тему сироїдіння проведено багато досліджень і вчені сходяться в думці, що це не корисно. Однак, є й інша думка, що термічна обробка дозволяє отримати нам більше калорій з’їдаючи меншу кількість їжі, тобто не розтягує кишечник, шлунок і не доводиться дуже довго жувати їжу. Люди, які дотримуються такого способу життя повинні дотримуватися всіх необхідних вітамінів та мінералів. Вегетаріанство також може бути різне. Одні, разом із рослинною їжею їдять молочні продукти і яйця, а інші включають в раціон тільки рибу. На сьогодні рослинна їжа визначається не тільки повноцінною для харчування, але й способом профілактики та зменшення ризику появи багатьох хвороб. Саме здоровий рослинний раціон (бобові, соєві продукти, горіхи) це розумний обмін.

  У підтримку вегетаріанства запровадили навіть Міжнародний день вегетаріанства, який дає змогу задуматися над екологічним та етичним питання. Відмова від м’яса може врятувати 25 мільярдів тварин щороку. Середньостатистична людина відповідальна за насильство та вбивство майже 90 тварин щороку. Дослідники підрахували, якщо б усі стали вегетаріанцями до 2025 року, то викиди парникових газів від тваринної промисловості зменшилася на 60%. Україна посідає третє місце по експорту м’яса птиці до ЄС і загалом восьме місце у світі перед постачальників курятини. Промислові ферми викидають велику кількість пташиного посліду, який є дуже токсичним, він випалює тисячі гектарів ґрунту і забруднює водойми. Тваринницькі комплекси для вирощування птиці обсягом понад 60 тисяч курей та 85 тисяч бройлерів, що становлять небезпеку для екологічної ситуації в Україні. Через приєднання України до Паризької конвенції уряд включив питання забруднення від діяльності у сільському господарстві до проектів законів та стратегічних документів. Проте, проблема не вирішується на державному рівні та навпаки розвиваються тваринні комплекси промисловості. Зменшити негативний вплив на екологію може кожен із нас відмовившись від продуктів тваринного походження або мінімізувати їх споживання. Вегетаріанство стає все популярнішим в країні, і якщо два роки тому це було 10% населення, то зараз відмовляються від м’яса або зменшують споживання не тільки молодь, а люди похилого віку. Дослідження соціологів показує, що попит на рослинні харчові продукти збільшилася на 94% в 2017 році, а в 2019 стали основним харчовим продуктом у майже кожної сім’ї. Громадське харчування в Україні дуже низько розвинене щодо вегетаріанської їжі в порівнянні з Європою, де майже в кожному ресторані та кафе в меню присутнє вегетаріанське меню. Незважаючи на це більшість українців свідомо відмовляються від їжі тваринного походження, підтримуючи свій організм іншими поживними компонентами.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео