Хто швидше заробить гроші - ви або ваш банк?

Хто швидше заробить гроші - ви або ваш банк?
54506 ПЕРЕГЛЯДІВ

Підприємці займаються бізнесом, щоб заробити гроші. Бізнесу гроші потрібні, щоб розвиватися. Добре, коли своїх коштів є стільки, скільки потрібно. Але що робити, коли такої можливості немає? Брати позикові кошти.
Компанія “Алгоритм” вирішила освітлити питання - що потрібно знати бізнесмену перед тим, як брати кредит в банку?

✅Врахувати процентну ставку, яка залежить від різних чинників: віку компанії, її оборотів, кредитної історії, рентабельності і безлічі інших критеріїв. Всі знають, що з запорукою процентна ставка нижче, ніж без нього. Втім, якщо сума відносно невелика, то банк може надати кредит і без нього.

✅Проаналізувати рівень прибутковості бізнесу

✅Порахувати суму грошей, яку потрібно виплатити при форс-мажорних обставинах

✅Вибрати банк з відповідними умовами

✅Подумати про інші можливі джерела фінансування

Розглянемо найбільш поширені питання від наших клієнтів:

❓Напевно доведеться витратити багато часу і тонну паперу? Ні, Сучасні технології, big data і штучний інтелект дозволяють прийняти рішення протягом години, а саму заявку можна оформити в кілька кліків.

❓Чи може змінюватися процентна ставка? Так, процентна ставка може змінюватися, якщо змінюються обороти по рахунках: обороти знижуються - відсоток зростає.

❓Як можна дізнатися докладніше про підготовку до кредитуванні свого бізнесу? Щоб не зробити помилку і не зіткнутися з представниками колекторських агентств, Вам необхідно отримати професійну юридичну допомогу від наших фахівців компанії “Алгоритм”.

algorithm-ua.com
Номера телефонів:
+380443346412
+380675246734
+380663139323
+380631002811

Письмовий запит щодо консалтингу Вашого бізнесу просимо надсилати на електронну адресу: office@algorithm.in.ua

Теги: консалтинг,фінансова консультація,кредитування,бізнес ,послуги для бізнесу,Інформаційне агентство Алгоритм,Алгоритм

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео