Підводні камені при роботі з IT-підрядниками

Підводні камені при роботі з IT-підрядниками
50095 ПЕРЕГЛЯДІВ

Чи знайомі Вам такі ситуації, коли програміст передавав Вам вихідний код або web-розробник не залишив доступ до хостингу?????
Клієнти фінансово-правової компанії "Алгоритм" часто задають нам питання про те, як же забезпечити спокій у своєму бізнесі при роботі з IT-підрядниками. Здавалося б, і договір підписаний, і робота йде. Але завжди між сторонами присутнє нерозуміння в якому напрямку працювати. Розглянемо 5 основних помилок при роботі з IT-підрядником:
✅Відсутність заключеного договору
✅ Неякісне / відсутнє ТЗ
Погано прописане або тим більше відсутнє ТЗ несе ризики для для замовника в тому, що фахівець може виконати роботу неякісно, ​​але при цьому вона буде відповідати ТЗ, а значить він може вимагати оплату.
✅Передача прав інтелектуальної власності
З юридичної точки зору, об'єкт інтелектуальної власності (наприклад, код програми) і майнові права інтелектуальної власності на цей об'єкт - 2 різні речі. Відповідно, без договору або з неправильно складеним договором, Ви можете отримати своє замовлення, але не отримаєте прав їм розпоряджатися
✅ Вихідний код
У нашій практиці не поодинокі випадки, коли сторони не домовилися про передачу вихідного коду. При цьому різні люди по-різному сприймають угоду про розробку якого-небудь програмного забезпечення- одні вважають звичайним, що вихідний код передається, інші - ні.
✅ Акти прийому-передачі послуг і прав на об'єкт ІВ
Акти прийому-передачі є найбільш поширеним документом, який підтверджує передачу прав на розробку / результат послуг, але сторони досить часто ігнорують його. Саме цей документ підтверджує, що робота виконана і прийнята або ж права передані.
Якщо Ви хочете ліквідувати проблеми та суперечки з IT-аутсорсингом - замовте юридичний супровід бізнесу завдяки 14 висококваліфікованим адвокатам та юристам по Україні компанії "Алгоритм", які завжди готові надати Вам якісну юридичну допомогу.

Наш сайт: algorithm-ua.com
Телефонуйте та замовляйте послугу юридичиного супровіду бізнесу:
+380443346412
Письмовий запит щодо консалтингу Вашого бізнесу просимо надсилати на електронну адресу: office@algorithm.in.ua

Теги: Інформаційне агентство Алгоритм,Київ,Юрист,Юридичний супровід,бізнес ,послуги для бізнесу

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео