Гра в людський капітал бізнесу

Гра в людський капітал бізнесу
53130 ПЕРЕГЛЯДІВ

Футболісти не є «штатними співробітниками»⚽️. Як все-таки включити їх в бухгалтерський облік? Сьогодні Компанія "Алгоритм" висвітлює найбільш важливе питання серед керівництва футбольних клубів.
Футбольні клуби повинні складати фінансову звітність відповідно до міжнародних стандартів звітності та / або, за вимогами українського законодавства, відповідно до національних стандартів бухгалтерського обліку.

Необхідно пам'ятати про щомісячне нарахування амортизації. Якщо контракт продовжується, термін корисного використання, первісна вартість та щорічні амортизаційні відрахування перераховуються згідно з прийнятими стандартами. Якщо гравець переходить в інший футбольний клуб, бухгалтеру необхідно відобразити витрати на трансфер в повному обсязі. В якості прибутку приймається різниця між залишковою вартістю гравця і ціною реалізації трансферного контракту
Для відновлення вартості гравців на балансі потрібна сума контрактів всіх гравців, які перебувають в команді на звітну дату, з урахуванням агентських винагород.

✅Наступний крок - це перерахунок амортизації. Необхідно визначити термін корисного використання нематеріального активу. В даному випадку це буде термін, на який був підписаний контракт з гравцем в місяць. Амортизація нараховується з 1-го числа місяця, наступного за місяцем, в якому сталася постановка активу на баланс, припиняється з 1-го числа місяця, наступного за місяцем вибуття. Контракти деяких гравців можуть повністю замортизовані до кінця року, але ще не бути продовжені. На кожну звітну дату Клуб оцінює, чи не перевищує балансову вартість основних засобів їх відновну вартість.

Звертайтеся в компанію "Алгоритм" - допоможемо з відображенням людського капіталу в балансі компанії.
????Наш сайт: algorithm-ua.com
Телефонуйте та замовляйте послугу юрідічіного супровіду бізнесу:
+ 380443346412
+ 380675246734
+ 380663139323
+ 380631002811
Письмовий запит относительно консалтингу Вашого бізнесу просимо надсилати на електронну адресу: office@algorithm.in.ua

Теги: Інформаційне агентство Алгоритм,консалтинг,фінанси,Фінансово-правові послуги,фінансова консультація

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео