Весілля у високосний рік - щастя чи руйнування?

Весілля у високосний рік - щастя чи руйнування?
187310 ПЕРЕГЛЯДІВ

Високосним роком вважається той, в якому замість стандартних 365 днів цілих 366. Такий рік настає раз в чотири роки. Минулий раз високосним роком був 2016 рік, а наступним після 2020 буде 2024. Для синхронізації з астрономічним роком, який триватиме 365 днів і 6 годин, вирішено було додати в лютому раз на чотири роки ще один день. Першим рішення про запровадження високосного року оголосив римський імператор Гай Юлій Цезар ще в 45 році до нашої ери. Хоча після смерті Цезаря, що настала до першого високосного року, жерці оголошували високосним кожен третій, а не четвертий рік. Пізніше, через 36 років, високосним стали вважати кожен 4 рік.
За високосними роками здавна закріпилася погана слава, негативні властивості і страшні забобони. Вважалося, що в таки роки немає врожаю і удачі для нових справ та починань. А одружуватися та створювати родину говорили взагалі марна справа. Багато людей перед одруженням або при народжені дитини починають звертати увагу на якийсь унікальний набір цифр. Хоча цифри не мають ніякого відношення до міцних стосунків. Цікаво те, що раніше високосний рік на Русі вважався роком наречених, коли дівчатам дозволялось засилати сватів до женихів. В свою чергу хлопці у високосний рік не мали права відмовляти жінці у пропозиції. Православні священнослужителі стверджують, що заборона на одруження і вінчання у високосний рік – це все язичницькі забобони. Господь не перешкоджає щирим і світлим почуттям закоханим та благословляє їх на створення сім’ї, якщо тільки обрана дата не припадає на час багатоденних постів у році. Як свідчать дані статистичних досліджень розлучення високосного року абсолютно не відрізняються від інших не високосних років. Крім того, за тими ж народними спостереженнями, наступний за високосним роком вважається роком вдівця. А ще одним наступний рік – це рік вдови. Неважко підрахувати, що для щасливого сімейного життя підходить лише один рік із чотирьох. Наші предки з обережністю відносились до високосного року, тому притримувались певних прикмет та забобонів: у високосний рік не починають серйозних справ; діти, народжені цього року, потребують захисту роду, тому хрестити малюка потрібно родичам по крові; в високосний рік не прийнято збирати гриби та цілющі трави; зазвичай собака цього року – знак небезпеки; високосний рік вважається не врожайним. Також є прикмети для тих, хто все таки наважився узаконити стосунки у високосний рік. В день одруження у нареченої вдома не потрібно збирати аншлаг людей. Кажуть, що відганяють щастя. Для фінансового благополуччя сім'ї потрібно три роки поспіль на річницю весілля застеляти стіл скатертиною, яка була на весіллі. Для довгої і міцної сімейного життя треба одягнути довгу сукню зі шлейфом. Молодятам рекомендується покласти до взуття по монеті. Нареченому і нареченій по шляху в палац одруження не можна озиратися назад.
Церква завжди говорить, що ніякого впливу рік на людину немає. Людина часто вказує своє маловір’я через прикмети. Також слід пам’ятати про таїнство вінчання, яке не може піддаватися змінам з боку прихильників ну мерології та забобонів. Вінчання – союз чоловіка та жінки, освячений церквою, де Господь своєю присутністю з’єднує душі в єдине ціле. У таїнстві вінчання Господь подає свою благодатну допомогу, щоб подружжя мало змогу бороти всі негаразди, які трапляються у спільному житті.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео