Педіатр Київ

Педіатр Київ
16784 ПЕРЕГЛЯДІВ

Педіатр Київ : ХТО ТАКИЙ ЛІКАР ПЕДІТР?

Педіатрія (з грецької «Дитяти» + «Лікування») – наука про особливості і хвороби дитячого організму. Основною ціллю педіатрії є збереження або повернення (при хворобі) стану здоров’я дитини, яке допоможе йому максимально повно реалізувати свій вроджений потенціал.

Організм дитини на відміну від дорослої людини, має свої анатомічні та фізіологічні особливості, які відомі тільки педіатру. Адже навіть в таких простих речах, коли дитина не може розповісти батькам, що її торбує, комусь потрібно допомогати. І таким помічником є педіатр.

Педіатр – це лікар, людина, яка допомагає дитині, та її батькам реалізувати психічне та фізичне здоров’я в життя.


Педіатр Київ : ТАК ЧОМУ Ж ЗВЕРТАЮТЬСЯ ДО ПЕДІАТРА?


Перш за все, з питань розвитку дитини, її харчування, психічного стану, з питань догляду за малюком, профілактики хвороб, яка включає і вакцинацію.

Щодо розвитку дитини, у педіатра Ви зможете щомісяця з’ясувати зріст та вагу, окружність голівки та грудей (у малюка до року), вияснити чи відповідають вони віку дитини. Відносно харчування батьки можуть з’ясувати кількість годувань за добу, проблеми грудного вигодовування, питання щодо змішаного та штучного вигодовування, як правильно прикласти дитину до грудей, строки введення прикорму, як проводиться докорм, який прикорм краще вводити першим. Педіатр допоможе мамі з’ясувати причини виникнення гіпогалактії, а також допоможе зберегти лактацію – те незамінне харчування, яке так необхідно для нормального, не тільки з точки зору їжі, але й фізичного та психічного розвитку дитини. Якщо, так трапилось, що дитина перебуває на штучному вигодовуванні або у мами недостатньо молока, то лікар підкаже які замінники грудного молока потрібно підключити.

З питань психічного розвитку дитини, батьки можуть дізнатись, коли дитина починає тримати голівку, фіксувати погляд, перевертатись з живота на спинку, зі спинки на живіт, коли вона починає сидіти, повзати, ходити, і нарешті, розмовляти.

Якщо є якісь відхилення у розвитку, то як потрібно стимулювати психічні та фізичні процеси дитячого організму.

У догляді за малюком важливо знати, які іграшки, скільки їх повинно бути у дитини. Правильний температурний режим і вологість у кімнаті теж необхідні для нормального розвитку та профілактики хвороб у дитини. Для нормального функціонування дитячого організму важливо знати і строки вакцинації, та яку вакцину за віком потрібно вводити.


Педіатр Київ : До педіатра також звертаються і тоді, коли дитина захворіла:


-неспокій;

-постійний плач;

-підвищення температури;

-висипка на шкірі;

-нежить;

-кашель;

-болить живіт;

-послабився стілець;

-почалась рвота;

-виникли судоми;


Педіатр Київ : А також інші стани, які насторожують батьків – все це привід до звернення до педіатра.


У лікуванні хвороби педіатр допомагає зорієнтуватись батькам у виборі ліків, адже наприклад при кашлі, нежиті, та інших станах лікування буває неоднозначним. Є у дітей і стани, коли ліки не потрібні, достатньо просто спостерігати декілька днів і в цьому теж допоможе консультація фахівця. При неправильному лікуванні дитячий лікар допоможе відкореагувати лікування, пояснить чому це так, а не інакше, бо йому відомі механізми розвитку тієї чи іншої хвороби, або стану, який з’явився у дитини. При необхідності педіатр може правильно зорієнтувати батьків до відповідного вузького спеціаліста. Проблеми сімейних відносин дітей та батьків також відомі фахівцю.

Якщо Вас непокоє здоров’я Вашої дитини, не зволікайте та звертайтеся до лікаря педіарта, щоб Ваша дитина завжди була здоровою та щасливою!

Педіатр Київ : В медичному центрі «Сімейний лікар «NATIVITA»» працюють найкращі спеціалісти з багаторічним досвідом!


Консультація педіатра без лікування  350 грн
Консультація педіатра з лікуванням   500 грн
Внутрішньом'язова ін'єкція                 60-80 грн

Педіатр Київ : Також педіатр працює на виїзді:


- В межах до 500 метрів – послуга + 500 грн
- В межах до 5 км – послуга + 1000 грн
- Г. Київ від 5 км – послуга + 2500грн
- Київська область до 30 км – послуга + 2500грн
- Київська область від 30 км – послуга + ціна, залежно від Вашого розташування (обговорюється з адміністратором)Можливість консультації онлайн 200 гривень за 15 хвилин

Записатися на прийом: +38(093)-466-1997, +38(068)-466-1997
М. Київ, вул. Світлицького 35, 5 поверх, офіс 69

Теги: Педіатр Київ,«Сімейний лікар «NATIVITA»»
Автор: Admin.Doktor

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео