Труп в дніпровському кафе

Труп в дніпровському кафе
120091 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 27 листопада близько о 9:10 ранку на проспекті Поля 59 (метро Вокзальна) а знайшли тіло 52-річного чоловіка, робітника кафе «Таверна». Чоловік на постійній основі працював там звичайним охоронцем. Перехожі побачили чоловіка без ознак життя та одразу викликали на місце події швидку та поліцію. Робітники та відвідувачі намагалися якось допомогти та врятувати життя чоловікові, але спроби виявилися марними.
Раніше до цього у чоловіка діагностували діабет, на місці події не виявлено ніяких тілесних пошкоджень. Справжню причину буде вияснювати судмедексперт та відповідні правоохоронні органи.
Почитавши та відібравши відгуки відвідувачів закладу «Таверна» в соціальних мережах, можна виділити наступні коментарі:
«Чекаємо банкет, вони як завжди спізнюються. Попросили для маленької дитини кип’ячену воду, на що у відповідь отримали відмову та пропозицію придбати звичайну дистильовану воду»
«Був на фестивалі в Дніпрі, ввечері зашли в цю Таверну, їжа начебто нормальна, пиво розбавлене, музика занадто гучна та взагал не віповідає стилістиці закладу. Діджей найняв невідомих людей для того, щоб нас переслідували, добре що ми неподалік зняли хостел і дійшли туди. Тим, хто не живе в місті робити там немає чого, якщо звісно вам не потрібні ваші гроші, речі та здоров’я!!!»
«Якщо чесно, це просто ригаловка. Тут несмачно, тут дуже голосно, обслуговування ввічливим не назвеш, інтер'єр ні про що, ціни як для такого місця завищені. Всередині приміщення смердить кухнею, принесли завітрянний сир, а коли офіціантка побачила, що ми ще не пішли просто закотила очі ... Ні найменшого бажання відвідувати цей заклад в принципі і іншим не раджу»
Охоронника деякі відвідувачі називали мавпеням, яке навіть на цю посаду не годиться. Кожного разу, коли офіціанткам набридали докучливі люди, вона погрожували цим чоловіком.
Висновки робіть самостійно. За останніми новинами слідкуйте на сайті, бережіть себе та близьких!!!

Теги: Дніпро

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео