Що розкаже про ваш характер колір очей?

Що розкаже про ваш характер колір очей?
146651 ПЕРЕГЛЯДІВ

Очі — дзеркало душі. І ця фраза зовсім не пусті слова. Деякі люди закохуються з першого погляду, просто зазирнувши один одному у вічі. У фізіогноміці прийнято починати аналіз рис обличчя саме з очей. Отже, можемо зробити висновок, що очі, а зокрема їх колір, розкаже про людину більше, аніж вона сама.

1. Темно-карі (чорні очі)
Люди, у яких чорні очі, дуже вперті та ініціативні. Вони завжди досягають того, чого хочуть. Спочатку роблять, а потім думають: ця риса може зіграти негативну роль в житті чорнооких. Волелюбні та пристрасні, покохавши, ниряють у стосунки з головою, оточуючи свого партнера любов'ю та турботою.

2. Зелені очі
Володарі зелених очей — чуттєві натури, чия любов завжди справжня. Друзі поважають їх за вірність і м'якість характеру. Вороги не терплять через непохитність і дотримання своїх принципів. Терплячі, можуть вислухати та підтримати.

3. Блакитні очі
Люди з блакитними очима відрізняються особливою мрійливістю і романтичністю. Надмірна сентиментальність не стає перешкодою для численних романів та інтрижок, тому справжнє кохання володарі блакитних очей знаходять далеко не відразу. Дуже мінливі, настрій змінюється не по днях, а по годинах. Ранимі та злопам'ятні. Відмінною рисою є швидке пристосування до нових умов.

4. Світло-карі (горіхові очі)
Люди із світло-карими очима мають мало спільного з чорноокими. Вони сором'язливіші, замкнутіші, м'якіші. Схильні до ліні. Хоча ця риса із мінуса перетворюється у великий плюс, адже навіть у найскладнішому завданні горіхоокі знайдуть швидке й ефективне рішення, аби далі продовжувати лінуватися. На перший погляд податливі створіння, але насправді завжди все роблять по-своєму, навіть якщо і зробили вигляд, що прислухалися до вашої думки.

5. Сірі очі
Сіроокі люди характеризуються вдумливістю, сумлінністю, допитливістю й розсудливістю. Частіше опираються на холодний розрахунок, аніж на інтуіцію. Закриті, не виносять сміття із хати на загальне обговорення. Твердо стоять на ногах, практичні. Нікуди не спішать, але усюди встигають — ця фраза найкраще характеризує власників сірих очей.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео