Заборона електронних сигарет? Нові правила

Заборона електронних сигарет? Нові правила
151763 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні Верховна рада розглядала проєкт №3628, в якому розповідається відповідальність підлітків за купівлю електронних сигарет та доповнення у вигляді різних рідин.
309 нардепів підтримали наступні критерії в проєкті:
• Продаж дозволено після 18 років;
• Адміністративна відповідальність, у випадку, якщо дитина все ж придбала даний товар;
• Накладення штрафу продавцям, які на свою совість продали сигарети у розмірі від 400 до 1400 доходів (від 13 до 24 тисяч гривень з вилученням товару)
Які недоліки та відмінності від звичайної сигарети? Пояснюємо :
• Менші проблем зі слизистою від електронної сигарети, яка травмується від звичайної сигарети;
• Немає відчутного запаху, який присутній у звичайних сигаретах;
• Нікотину в електронній сигареті більше, через те що фільтрації не відбувається та в організм потрапляє велика кількість цієї речовини;
• Захворювання ротової полості у вигляді стоматиту відбувається частіше через багаторазове використання та відсутності дезінфекційних процесів;
За статистикою в Україні, майже кожна п’ята дитина (можна взяти початок від 13 і до 15 років) купляє та споживає цей товар, не даючи відомість батькам.
Шановні батьки!! Якщо ваша дитина хоче купити або вже парує даним товаром, поговоріть з нею та обговоріть для вас усі плюси та мінуси споживання електронних сигарет та оберіть варіанти, які оптимально підійдуть вашій дитині!!! Пасивне куріння також чинить шкоду для ваших та легенів вашої дитини!
Міністерство охорони здоров’я в майбутньому буде посилювати проєкти стосовно куріння та розповсюдження електронних сигарет.
Законопроєкт набере чинності з 1 січня 2021 року.
Пам’ятайте, будь-яке куріння може нашкодити вашому здоров’ю!!!
За новинами слідкуйте на сайті, бережіть себе та будьте здорові!!!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео