Оптимістичні новини: перше зниження числа випадків COVID-19

Оптимістичні новини: перше зниження числа випадків COVID-19
162518 ПЕРЕГЛЯДІВ

Минулого тижня Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) вперше з вересня відзначила зниження числа нових випадків хворих COVID -19. Про це 30 листопада на прес-конференції повідомив Генеральний директор Організації Тедрос Гебрейесус, заявивши, що сталося це завдяки заходам, вжитим в останні тижні в Європі. Разом з тим глава ВООЗ закликав не втрачати пильність, по можливості, відмовитися від поїздок і зустрічати Новий рік, різдвяні та інші свята у вузькому родинному колі.
Тедрос Гебрейесус також закликав сприймати цю «довгоочікувану новину» з особливою обережністю.
«Досягнення можна легко втратити, до того ж в більшості інших регіонів світу, як і раніше, спостерігається зростання випадків захворювання і смерті», - додав він.
Глава ВООЗ підкреслив: «Всім нам хочеться в святкові дні бути поруч з близькими людьми. Але, прагнучи бути з родиною і друзями, ми не повинні наражати на небезпеку ні їх, ні себе самих". Він закликав збиратися разом тільки на відкритому повітрі, дотримуватися фізичної дистанції, утриматися від поїздок, уникати торгових центрів, замовляти необхідні товари через інтернет, якщо є можливість. До того ж, необхідно носити маску, мати при собі дезінфікуючі засоби і часто мити руки.
«Всі ці запобіжні заходи допоможуть звести до мінімуму ризики для вас та оточуючих».
«Пандемія має закінчитися - і ми всі повинні сприяти цьому», - сказав доктор Тедрос. Він підкреслив, що ВООЗ впевнена в перемозі над пандемією, яку забезпечать вже існуючі інструменти і вакцини, що знаходяться в розробці.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео