14 днів «чоловічої» відпустки: Нове ухвалення Ради

14 днів «чоловічої» відпустки: Нове ухвалення Ради
191851 ПЕРЕГЛЯДІВ

У вівторок, 1 грудня 2020 року 301 депутат Верховної Ради України підтримали законопроєкт №3695 про однакову можливість батька та матері після народження дитини доглядати за малюком.

Умови та пункти в новообраному проєкті:

·       Рівна можливість виховання дитини, поєднання різних видів праці;

·       До часу, як дитині виповниться три роки, чоловік або жінка лише один раз може взяти відпустку (це працює у випадку, якщо після народження дитини жінка ще перебуває у лікарні або вийшла на роботу;

·       На половину сплачує відпустку місце роботи одному з батьків, якщо ті все ж взяли відпустку;

·       Дострокове закінчення відпустки – 10 днів до настання трирічного віку дитини з обов’язковим повідомленням про це керівництву;

Нова форма відпустки складає 14 днів після народження дитини. В цю форму входить:

1.    Чоловік, в якого дружина народила дитину;

2.    Батько, який знаходиться у фактичному шлюбі (шлюб без офіційного розпису), мають спільний дах над голову та сімейні обов’язки;

3.    Бабуся та дідусь, дочка (син) яких є одиначкою, а вони виступають в ролі головних опікунів;

4.    Скорочення робочого часу жінці/чоловікові за умови, якщо в них є дитина, якій не виповнилось повних 14 років (або якщо це дитина-інвалід групи А - особа, яка повністю залежить від дій іншої людини та вимагає постійного догляду)

Законопроєкт можна буде побачити в законі  18 та 20 статей «Про працю», 182 та 19 статтю Кодексу.

Встановлено, що жінки в Україні на 20% менше ніж чоловіки отримують зарплатню та для них не вистачає вакансій – адже на період пандемії вони сильно постраждали та прогоріли з ділом, яким вони займались (малий або середній бізнес).

Декретною відпусткою та отримання коштів отримуватимуть ті сім’ї, які хочуть користуватися сервісом муніципальної няні (компенсування витрат державою у випадку взяття на роботу няні для допомоги з малолітніми дітьми та мамам, яким потрібно йти на роботу ще до закінчення офіційної відпустки)

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео