Вбивство київського музиканта: подробиці

Вбивство київського музиканта: подробиці
168910 ПЕРЕГЛЯДІВ

В неділю, 22 листопада зник Олександр Дерев’янко – київський музикант, якого знайшли задушеним в Борисполі в орендованому гаражі хлопця, якого чоловік навчав грати на музичному інструменті.

Хронологічна подія знаходження тіла розгорталась в такому порядку:

·       Востаннє чоловік через травму губи та підозру на струс мозку перебував в лікарні №15 Подільського району міста Києва по вулиці Кирилівська 107, далі – покинув медичний заклад та подався у невідомому напрямку;

·       Як встановлює ланцюг подій поліція – музикант пішов додому, де його за передньою змовою  висліджували двоє молодиків, які у квартирі задушили особу, тіло замаскували та вивезли аж за 40 кілометрів від місця проживання – місто Бориспіль;

·       Афера двох злочинців була досить простою – ходити до Олександра на уроки гітари, щоб дізнатися адресу, місце розташування документів та інших предметів, які б допомогли переписати майно;

·       Щоб сплутати з дороги детективів, молодики написали записку нібито від самого Олександра – «Уехал в командировку! Звоните…»

·       До телефону чоловік не підходив декілька тижнів;

·       Ймовірною метою вбивства чоловіка – велика квартира, яка могла б комусь йти в спадок, але хлопці мали в плані підробити документи та забрати приватну власність у свій спожиток;

Якщо всі вищесказані пункти дійсно відповідають реальності, обом хлопцям може загрожувати довічне ув’язнення без права голосу.

Нагадуємо, минулого місяця поліціянт відмовив 60-річну бабусю скоювати самогубство. За допомогою техніки та сусідів, які дозволили зайти до квартири, чоловік дістався до пенсіонерки та поговорив з нею. Бабуся говорила, що вона дуже багато часу працювала, всі з нею були такі привітні, а зараз вона не хоче жити та не може спокійно покинути земний світ. Офіційних причин такої дії до цієї пори досі не відомо.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео