Коронавірус та грип: як не захворіти ?

Коронавірус та грип: як не захворіти ?
164634 ПЕРЕГЛЯДІВ

Холодна пора року багата не тільки на розваги та відпочинок, але й різноманітними вірусами та бактеріями.

Сьогодні ми поговоримо про грип – захворювання дихальних шляхів, який зараз помилково можуть прирівняти до коронавірусу, але це не так.

Основною відмінністю цих двох хвороб в тому, що явище грипу ми знаємо давно та маємо фіксований пункт, де вказано чим і як нам лікуватися. Коронавірус, він же COVID-19 – нова хвороба, від якої в людства немає імунітету та з яким ми не знайомі.

Коронавірус та грип мають схожі симптоми:

·       Лихоманка;

·       Кашель, задишка;

·       Біль в тілі, горлі та головний біль;

·       Втома та закладений ніс.

·       Ознаки грипу можуть тривати 4-5 днів, COVID-19 – 10-12 днів;

·       Від ускладнень може виникнути пневмонія та запалення серця, яке в більшому випадку торкається літніх людей та може летально скінчитись для кожного;

Вірус же має також окремі симптоми та ознаки:

·       Втрата запаху та смаку;

·       Втрата концентрації та уваги, депресивний стан.

Що ж робити, щоб не заразитися та зберегти своє здоров’я?

·       Вакцинація. Кожного року потрібно обов’язково робити щеплення, тому що імунітету від цієї хвороби немає у більшість людей;

·       Часто мийте руки та уникайте контакту з обличчям у будь-яку пору – надрукувати інструкцію детального миття рук, яку офіційно затвердили Міністерство охорони здоров’я та користуйтеся нею кожного разу після якоїсь роботи або походу до туалету;

·       Чистота та дезінфекція : купуйте антисептики або в крайньому разі вмивайте руки спиртом або протирайте їх вологими серветками;

·       Повноцінно харчуйтесь та не наживайте поганих звичок;

·       Дистанція – найголовніше, що зараз можна дотримуватися, адже обидві хвороби передаються повітряно-крапельним шляхом;

·       У випадку зараження – дотримуйсь правил карантину та посидьте  вдома. Не наражайте на небезпеку інших людей!!!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео