Для любителів кави: несподівані факти про улюблений напій

Для любителів кави: несподівані факти про улюблений напій
193068 ПЕРЕГЛЯДІВ

Для кожного з нас важливо почати свій ранок бадьоро та з максимально продуктовим, щоб налаштуватися на весь день.

Для когось це ранкова зарядка, для когось – контрастний душ, а деяким – горнятка гарячої та смачної кави.

А чи знали ви, що кавою можна лікуватися та підвищити лібідо в жінок?

Ні? Тому ми підібрали для вас найнесподіваніші та цікаві факти про кавові продукти:

·       Кофеїн допомагає від фізичної втоми! Ця речовина змушує організм діставати енергії безпосередньо з живу, а не від вуглеводів в м’язах.

·       Зниження виникнення деменції – недоумкуватість, зниження розумової діяльності з втратою знань. Кофеїн здатний захищати нервові клітини, які виробляють дофамін. Дві чашки кави на день на 55% знижує ймовірність на дану хворобу.

·       Зменшення головних болів. Шляхом звуження судин біль минає через достатньо короткий проміжок часу.

·       Кава ніяк не шкодить серцю! Лікарі довели, що кофеїн не підвищує риск збиття сердечного ритму навіть у тих, хто хворіє та такі хвороби.

·       Кава – це вишня. Зерна – насправді обсмажені насіння фрукта під назвою «кавова вишня». Їх сортують власноруч та цінують за вишуканий аромат.

·       Багатий на антиоксиданти, кава захищає організм від токсинів, хімікатів та різних запалень.

·       Тільки уявіть: щодня у всьому світі випивають майже два мільярди чашок!!

·       Підвищує сексуальне бажання в жінок. Такий ефект підтвердили на лабораторних щурах.

·       Каву як продукт виявили кози! В районах Африки близько тисячі років тому цілі стада кіз не могли заснути через поїдання плодів кавових зерен. Через деякий час причини викрили почали використовуватися самими людьми.

Не зловживайте кавою та пам’ятайте: у випадку поганого самопочуття на деякий час відмовитися від споживання даного продукту та відвідати сімейного лікаря. Бережіть себе та своє здоров’я!!!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео