Топ-5 продуктів, які небезпечно вживати на ніч

 Топ-5 продуктів, які небезпечно вживати на ніч
203601 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ці продукти порушують роботу травневої системи, сприяють появі печії і кислотного рефлюксу, ожиріння та інших проблем зі здоров’ям.
Функціонування травної системи вночі сповільнюється. Тому, медики рекомендують легку вечерю, особливо при схудненні.

«Коли ви з’їдаєте важку їжу на ніч, тіло виявляється не в змозі переварити її сповна і починає відкладати надлишки жиру. Якщо такі вечері стають звичкою, це веде до значного збільшення ваги», – попереджають експерти порталу The Health Site.

Споживання їжі вночі порушує сон. У свою чергу, недолік сну загрожує загостренням багатьох проблем зі здоров’ям, включаючи серцеві захворювання, діабет. До того ж погіршується кровопостачання мозку, що підвищує ризик виникнення когнітивних і поведінкових порушень, перепадів настрою, втоми.Вечеряти краще легкими стравами з низьким вмістом вуглеводів, калорій і жирів, підкреслюють фахівці. Ними були названі продукти, які небезпечно вживати на ніч.

Червоне м’ясо. Містить велику кількість білка, корисного для схуднення, проте багате жирами і калоріями, що робить його надто важким для споживання в кінці дня. Дієтологи закликають надавати ввечері перевагу білому м’ясу.

Морозиво. Продукт містить занадто велику кількість цукру і калорій. Суміш молочного жиру і вуглеводів – надто важке навантаження для травлення в нічний час.

Хрестоцвіті овочі. Броколі і цвітне капуста продукти з класу «правильного здорового харчування», але вони містять багато нерозчинної клітковини, перетравлення якої займає більше часу. Тому краще уникати цих овочів перед сном-виспатися нормально вони не дадуть.

Кетчуп. В томатному соусі є підсолоджувачі, що сприяють збільшенню рівня цукру в крові і активному відкладенню жира. Висока кислотність провокує печію і розлад шлунка.

Темний шоколад. Не зважаючи на те, що темний шоколад корисний для здоров’я, в його склад входить амінокислота, яка може тримати організм в напрузі вночі. Також цукор може перешкоджати процесу схуднення.

Теги: Робота травневої системи ,Важка їжа ,Кетчуп , Морозиво , Цвітна капуста ,Червоне м'ясо , Темний шоколад

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео