Новий вид коронавірусу – першими жертвами стали британці

Новий вид коронавірусу – першими жертвами стали британці
189377 ПЕРЕГЛЯДІВ

Британська лабораторія Портон-Даун почала аналізувати новий штам коронавірусу та гучно заявляють, що він особливо небезпечний.

Лабораторні вчені одразу почали шукати новий спосіб боротьби з хворобою та з’ясувати, чому він так швидко поширюється та став головнішим за попередній тип.

Британці класифікували новий штам як третій рівень небезпеки (для хімічної зброї вважають четвертим рівнем). Майже два тижні можуть зайняти дослідження і невідомо, як швидко за цей час поширюватиметься вірус.

Спочатку цей вид виявили ще у вересні в Кенті (королівство Англії) але не звертали такої уваги – мутація вірусу є нормою в пандемічній умові у світі, але нещодавно майже 60% нових випадків спричинював сама цей вид коронавірусу.

Смертність від вірусу не має бути гіршою, ніж попередні зразки, не дивлячись на те, що від нього легко можна заразитись. Тести на ланцюгову реакцію навряд чи покажуть та виявлятимуть новий тип вірусу.

Люди з новим типом будуть більш заразні та без проблем стануть переносниками хвороби, ніж  самі хворітимуть.

Наші клітини природним шляхом намагаються бороти цю корону, з якими спільно працюють медичні препарати. Такі дії можуть створювати нові типи вірусу шляхом мутації та заражати ще більше людей, але це відбувається достатньо рідко.

Для боротьби з пандемією потрібно дотримуватись найпростіших правил безпеки, які врятують вам та вашим близьким гаманці та життя: мити з милом руки, вдягати маску в людних місцях та приміщеннях, обробляти руки та поверхні антисептиком та часто проводити вологі прибирання.

В Україні вакцинація розпочнеться на початку лютого, у квітні кількість спалахів має зменшитись – розповів Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

За новинами здоров’я та пандемії слідкуйте на сайті, бережіть себе та рідних та будьте завжди проінформовані !!!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео