Як визначити дефіцит 0мега-3 в організмі?

Як визначити дефіцит 0мега-3 в організмі?
209674 ПЕРЕГЛЯДІВ

Відчуваєте, що організму чогось не вистачає? Організм завжди сигналізує про те, що йому не вистачає певних вітамінів і мікроелементів.

Незамінна жирна кислота омега-з важлива для нас, оскільки вона безпосередньо впливає на всі функції нашого організму.
Науковці довели, що жирні кислоти омега-3 сприяють активності мозку, стимулюють пам’ять, покращують стан шкіри, волосся і нігтів, а також підтримують роботу серця й очей.

Визначити чи достатньо цих жирних кислот підтримує організм допоможе ряд симптомів. Якщо у вас є дані симптоми, то вони мають насторожити, адже мова буде йти про гострий дефіцит омега-3.

Складності з концентрацією уваги. Вам важко зосередитися на простому завданні? Раніше легко виконували, а зараз йде багато часу та втрачаєте концентрацію? Варто задуматися про дефіцит омега-3. Відновлення дефіциту жирних кислот допоможе поліпшити концентрацію уваги та працездатність.

Хронічна втома. Головним симптомом дефіциту жирних кислот є хронічні втома і відчуття, що ні на що немає сил. Медики наголошують на тому, що відчуття втоми й безсилля можуть бути симптомами різних захворювань, однак досить часто ці стани пояснюються саме нестачею омега-3.

Суха шкіра. Жирні кислоти зволожують і живлять шкіру, допомагаючи їй залишатися еластичною та насиченою. Чим більше омега-з – тим швидше та ефективніше ваша шкіра позбувається токсинів і насичується поживними елементами.

Проблеми з волоссям. Випадання волосся, тьмяність кольору, ламкість і інші проблеми з волоссям можуть бути пов’язані з тим, що вам не вистачає омега-3 жирних кислот. Заповнивши їх дефіцит, вдасться повернути красу ваших локонів, а також усунути інтенсивне випадання волосся.

Безсоння та проблеми і сном. Дефіцит омега-3 призводить до нетривалого сну, безсоння та навіть апное (тимчасове припинення дихальних рухів, зумовлене гальмуванням дихального центру, розміщеного в довгастому мозку). Після курсу омега-3 висипатиметесь краще, ваш сон буде приємним.

Теги: омега-3 , дефіцит омега -3 організм , концентрація уваги, хронічна втома , проблеми з волоссям ,безсоння ,проблеми зі сном

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео