Інтерв’ю Зеленського з американським ЗМІ Axios

Інтерв’ю Зеленського з американським ЗМІ Axios
155398 ПЕРЕГЛЯДІВ

23 січня 2021 Президент України дав інтерв’ю відомому американському медіа Axios.

Axios – це тисячі репортажів та ще більше цікавих новин, гостросюжетні та відверті інтерв’ю великих політиків та діячів, як минулий президент Дональд Трамп, президент Іраку, генеральні директори Google, Tesla, Apple, Білл Гейтс та інші.

Цього разу це Володимир Зеленський, зустріч та розмова якого відбулась в Україні в Офісі Президента, де наявні відповідного формату кабінети. Інтерв’ю вийшло на телеканалі HBO.

На початку інтерв’ю голова держави розповів про цифрову революцію та мінімізацію корупційних схем шляхом обмеження спілкування з чиновниками, розробку додатку «Дія» та низки позитивних змін.

Основні запитання видання та пояснення Президента:

1.    Відношення Зеленського та новообраного лідера США Джо Байдена. Керманич держави вітає Байдена з перемогою та бажає впевненості у виконанні своїх майбутніх планів. Бажання сильного партнерства та відкритого діалогу є пріоритетним для України, адже наразі підтримка щодо війни на Сході є актуальною та важливою;

2.    Вимоги від Штатів та можлива відповідь. Вступ до Альянсу та НАТО є показниками безпеки та надійності, яка закріплена в нашій Конституції. Президент Володимир Зеленський сподівається на позитивну та чесну відповідь.

3.    Санкції проти Росії та їх ефективність. Санкція «Північний потік» спрацювала як тимчасове замороження конфлікту та знаходження підходу для роботи з головою Російської Федерації. Першим розв'язання проблеми та є повноцінний вступ до Союзу та НАТО, щоб з підтримкою усього світу тиснути на закони та справедливість;

4.    Ядерний статус України. Вимірювання потужності країни не в дипломатії, а в силі не є правильним рішенням. При ядерному статусі Україна не мала б проблем з рівноправним спілкуванням перед Росією. Повернення ядерного статусу Президент вважає неправильним, адже для країни демократія та цивілізованість є головним показником справедливості;

5.    Телефонна розмова Трампа та Зеленського. Неправильним рішенням була публікація розмови від американського боку та тиск в розслідуванні сина Байдена. Також через збуреність від факту прослуховування відкрили кримінальну справу через руйнування інституту президенства. Через публікацію в США почався імпічмент та штурм Капітолію, оскільки громада сприйняла це як тиск на Зеленського.

6.    Вплив США та війну з Росією.  Через Нормандський формат відбувається уповільнення та застій ситуації через відсутність бажання РФ йти до миру та закінчувати війну на Сході. Сполучені Штати наразі є пріоритетною підтримкою та впливом на РФ;

7.    Російська вакцинація. Володимир Зеленський не хоче йти на ризики та використовувати неперевірену вакцину. Китайська вакцина йде довго, проте вона надійна та перевірена багатьма світовими експертами;

8.    Купівля пакетів акцій «Мотор Січ». Президент України категорично відмовляється продавати акції Китаю.

9.    Ситуація з корупцією в Україні. За період нового президентства створили Антикорупційний суд та Бюро економічної безпеки, а також підготували низку законів, які будуть приймати впродовж двох років

До публікації інтерв’ю в мережі поширився короткий відеоролик, де Володимир Зеленський сміється при запитанні про образу на колишнього президента Трампа, де перший відповів «трішки». 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео