Чому в Україні заборонили три канали?

Чому в Україні заборонили три канали?
55468 ПЕРЕГЛЯДІВ

Працівники пресслужби СБУ повідомили про те, що на території України тепер буде заборонена трансляція трьох каналів. Чому було прийняте таке рішення і чи не суперечить це правам на свободу слова для всіх громадян України? Це прокоментував Іван Баканов.

Голова служби безпеки України розповів, що тепер не будуть працювати три телеканали: "ОПЗЖ" Тараса Козака і телеканали 112, NewsOne і ZIK. Підтвердження цієї інформації можна знайти на офіційному сайті СБУ. За словами Івана Баканова, ці санкції було створено за сприянням Верховної Ради України та при повній підтримці Служби безпеки. Він переконаний, що це стане послідовним кроком до повного припинення гібридної російської агресії, яка спрямована на знищення територіальної цілісності нашої країни. За словами Баканова, цей крок допоможе нам захистити наші території та суверенітет.

Політичний діяч переконаний, що в першу чергу, обов’язок будь-якого громадянина – захищати власну державу та сприяти тому, аби пропаганда різного роду з боку агресорів не розповсюджувалась на теренах держави. Часто у зв’язку із цією постановою у людей виникає питання, а чи не обмежує такий закон свободу слова? Так, ми маємо право на те, аби висловлювати власну думку. Поте мати власну позицію та пропагувати діяльність агресора – різні речі. Саме тому, сказав Іван Баканов, ця постанова не має нічого спільного з обмеженням свободи слова.

Політик зауважив: “Існує велика різниця між свободою слова і відвертою антиукраїнською риторикою. Свобода слова закінчується там, де з'являються ознаки посягання на територіальну цілісність і суверенітет України”.

Багато хто пише про те, що сформулювали причини такої поведінки досить туманно. Не було наведено жодних аргументів стосовно того, що саме було пропагандою на цих телеканалах. Є навіть версія стосовно того, що ці санкції ввели через те, що нещодавно на каналі Тараса Козака повідомляли про те, що на нього наклали санкції. Президент 2 лютого розповів про те, що протягом 5 років дії Козака на території країни будуть обмеженими. Чоловіку не можна буде використовувати деякі активи та заборонено проводити деякі операції.

Та що б там не намагались розповсюдити у соціальних мережах, Іван Баканов переконаний, що ми повинні блокувати розповсюдження будь-якої інформації, яка сприятиме знищенню цілісності нашої держави. Саме тому заборонити роботу цих трьох телеканалів – було єдиним варіантом.

Автор: redactor.newsukraine

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео