Готуємось до пляжного сезону без дієт

Готуємось до пляжного сезону без дієт
9470 ПЕРЕГЛЯДІВ
Лютий – це не лише останній місяць зими, а й початок планування літнього відпочинку. Звичайно, щоб мати чудовий вигляд після зимової сплячки люди сидять на різноманітних дієтах, які тільки знайдуться в Інтернеті. Дієтолог та блогерка Aleksa Svarovskyh каже, що в середньому люди, які слідують інтенсивним програмам по зниженню ваги, втрачають 10% своєї ваги тільки для того, щоб повернути дві третини цієї ваги вже протягом року, і майже все назад – протягом п’яти років. Кожен з нас, напевно, хоч раз намагався дотримуватися дієти, а через декілька днів опускали руки. Дієтолог каже, що бувають катастрофічні ситуації, коли людина стає залежна від дієт й тоді на допомогу приходять психологи й дієтологи, щоб врегулювати харчову поведінку людини, але найстрашнішим є результат дієт – анорексія. Вона може розвиватися стрімко, і як правило на психологічному рівні. Навіть люди зі світового шоу-бізнесу потрапляли до цієї пастки. Вікторія Бекхем розповіла, як була одержима власною зовнішністю, й навіть у спортивній залі постійно дивилася у дзеркало, щоб розгледіти своє друге підборіддя. Комплекси дизайнерки доводили її до параноїдального стану. Кіра Найтлі постійно заперечувала, що хворіла на анорексію, бувши вкрай худою. Вона поділилася згодом, що була невдоволена своїм обличчям й мала комплекси з якими боролася довго. Ви знали, що 6 травня відмічають день без дієт, де потрібно раз й назавжди полюбити себе, вдосконалювати своє тіло поступово, але назавжди. Aleksa Svarovskyh розробляє програми харчування та проводить марафони схуднення й добре знає, як їсти й при цьому худнути.
Чи можна при сурових дієтах займатися силовими навантаженнями в залі?
Краще не ризикувати, але якщо дієта у вас не переходить межі й сил на фізичні вправи вистачає, то можна. Часто дієти передбачають жорстке урізання вуглеводів, а саме вони є джерелом енергії для будь-якої активності. До того ж хороший результат у спортивній залі дієти можуть й не дати.
Яка була твоя історія схуднення?
Діло в тому, що я була худою з малку й не мала ніяких форм. Саме правильне харчування та «залізо» допомогли мені у вирішенні мого комплексу й тепер я маю тіло своєї мрії.
Чи вважаєш, що дієта – це всього лише «таргани у голові»?
Дієта – слово, яке б’є по свідомості й вже передбачає заборону. Зазвичай будь-яка заборона викликає протест у свідомості людини. В результаті виникають зриви та відчай. Потрібно знати міру у всьому й не заганяти себе у рамки, тому що тоді потрібно буде мати діло з психотерапевтом. Краще за все буде дослухатися до потреб свого організму.
Якщо дотримуватися дієти, то яка можливість позбутися «апельсинові корочки»?
Дієти можуть лише пошкодити й викликати гормональний дисбаланс, а від нього целюліт тільки збільшиться. Необхідно правильно харчуватися, тренуватися та бути здоровим, щоб целюліт поступово зникав. У більшості випадків помітний целюліт на тілі людини провокує проблема з організмом.
У чому відмінність дієти від правильного харчування, адже у двох варіантах є свої обмеження?
Дієта – це проміжок часу, коли ти їси певні продукти й рахуєш калорії. Зазвичай ці продути малокалорійні й не вуглеводні, тому енергії немає звідки братися, якщо сидіти на дієті довгий час. Правильне харчування – це стиль життя, свідомий вибір на користь здоров’я та гармонії між тілом та моральним станом. До того ж під час правильного харчування допускається куштувати те, що так хочеться, але в розумних кількостях.
Чи можеш собі дозволити щось шкідливе?
Тиждень харчуюсь супер чисто, і лише раз в тиждень можу дозволити собі посмакувати бургером або піцою. Таким чином я втамовую свої бажання й зберігаю свій емоційний стан.
Який підхід до харчування ти використовуєш?
Їм 4-5 разів на день, зранку вуглеводи й природний цукор, потім білкові приймання їжі. Не забуваю й про воду, на день п’ю 1,5 л води. Я намагаюсь не обробляти продукти й зовсім не їм напівфабрикати.
Що порадиш людям, які доводять себе до імпульсивного переїдання, морального й фізичного виснаження?
Шукати баланс, кайфувати від свого тіла й вдосконалюватись. Не женіть на максимумі, бо буде виснаження, яке за собою потягне стрес. Пам’ятайте, коли організм в стресі, то він нізащо не віддасть кілограми.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео