Робота на карантин є тільки у поліції "вчасно із розумом" адвокатів не допускають.

Робота на карантин є тільки у поліції "вчасно із розумом" адвокатів не допускають.
41620 ПЕРЕГЛЯДІВ

Оскільки суди не зупиняють свою роботу та засідання проводитимуться. Постає питання  ̶  чи мають право громадяни отримувати правову допомогу під час жорсткого карантину. Адвокати мають право на отримання спецперепусток, що обумовлюється дотримання розумності строків розгляду справ.
Хтось намагався отримати їх серед адвокатів ?
Адвокати зверталися до уповноважуючих органів за видачею спеціальних перепусток. У зв’язку з посиленням карантинних обмежень адвокати не можуть користуватися громадським транспортом, оскільки не мають спеціальних перепусток, реакції відсутні.
Завчасно подається заява та не враховано, що вона може розглядатися протягом місяця.
Поки розглянуть листи стосовно видачі, вже не буде необхідності у спеціальному пропуску .
Проблема наявна та адвокати шукають шляхи вирішення звертаючись до НААУ із проханнями розробити рекомендації із такої ситуації.
Рішення про надання перепусток приймає Директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА. Працівники департаменту надають роз’яснення : затвердженим Порядком, видача спецквитка адвокатам не передбачена звертатися за ними можуть тільки керівники організацій, а не адвокати індивідуально, чекайте на відповідь у встановлені законодавством строки. Враховуюючи те що, деякі адвокати самозайняті особи, вони не отримають зовсім пропуску.
Велика кількість адвокатів не може прибути до суду через введені карантинні обмеження. Адвокати, які здійснюють індивідуальну адвокатську діяльність не можуть звернутися до КМДА для отримання перепустки, оскільки такі заяви не приймаються від фізичних осіб.
Київська міська державна адміністрація в листі про порядок видачі спецперепусток № 29, роз’яснює :
1.Підприємство подає заяву та обґрунтовує чому потрібні спеціальні перепустки.
2. Департаменту транспортної інфраструктури Київської міської адміністрації надається заява на розгляд та розподіл спец перепусток.
Відповідно до роз’яснення уповноважених органів перепустки отримають працівники сфер :
1. Збройних сил України, прокуратури, органи правопорядку та ДСНС.
2. Телекомунікації, фінанси, економіка.
3. Закладів харчування.
4. Служб доставки.
5. Промисловості.
6. Споживчих товарів.
3. Комунальної сфери.
4. Релігійних та культурних сфер.
5. Охорони здоров’я.
6. Лікарні та аптеки.
7. Критичних інфраструктур.

Здійснення захисту адвокатом є невід’ємною частиною життєвих прав особи, в період жорсткого карантину. Правоохоронці іноді вчиняють неправомірні дії, щодо осіб, тому правова допомога фрагмент невіддільної, вільної країни.                                                                                            На сьогодні, судові засідання обшуки і інші процесуальні дії не відмінялись на підставі карантину.
Маємо завершану процедури видачі перепусток.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео