Київ: готуємо свій автомобільний транспорт

Київ: готуємо свій автомобільний транспорт
50708 ПЕРЕГЛЯДІВ

На 12 квітня 2021 року, підготуйтеся та продумайте маршрут по дорогам столиці.
Комунальна корпорація «Київавтодор», попереджає у Києві від району Троєщина до Святошина ремонт дороги. За генеральним планом рух може бути обмежений транспортом із спеціальною технікою.
Ремонт на вулицях столиці: Оноре де Бальзака, Радунської, Милославської у напрямку проїзду до Радунської, змінюють бордюри, розширюють велодоріжки здійснюють заміну та монтаж старого покриття.
Укладання асфальту є досить складним і трудомістким процесом, але в той же час техногіогічним способом пристрою дорожнього покриття. В комплекс виконуваних робіт входять: земляні роботи, влаштування основи, укладання асфальту, облаштування в Україні використовують просту технологію.
За кордоном використовують нантехнологіі та кладуть асфальтне покриття із бетону для довготривалого користування автошляхами.
На дорогах зміниться освітлення за новою європейською технологією. Паралельно зі раптовим збільшенням числа транспортних засобів, бо діє карантин, як мінімум тиждень, якщо не зміниться ситуація. Удосконалюється технологічна основа укладання асфальту, застосовується професійна техніка.
На сьогодні, використовують тільки звичайне покриття, вкладають сучасну сітку для витримки. Нові відео камери встановлюють у спеціальній зоні для пішохідних прогулянок столиці.
З’явиться модерна, функціональна тривожна кнопка по захисту та безпеці населення.
Зверніть увагу, що змінена схема проїзду в напрямку Північного мосту по двом смугам.
В столиці застосовують у більшості випадків платформу «Google. maps», для власного маршруту.
Нагадуємо, що міський транспорт продовжує свою роботу по спеціальних пропускам у зв’язку з поширешенням корона вірусної хвороби (COVID-19).
КК «Київавтодор», професійно та завжди надасть вичерпну інформацію про всі етапи роботи, а так само особливості використаного асфальтного матеріалу.
Взялися ремонтувати дорогу на жорсткий карантин і машин стало в двічі більше, тому без заторів не обійдеться, а якщо є наявний маршрут швидше виїдете .
Тривалість капітального ремонту до 30 червня 2021 року.

Теги: Автомобільний транспорт

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео