До УДФСУ завітала заступниця Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Інна Драганчук

До УДФСУ завітала заступниця Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Інна Драганчук
30962 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Університеті державної фіскальної служби України (далі – УДФСУ) відбулася робоча зустріч в.о. ректора УДФСУ Антона Монаєнка із заступницею Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Інною Драганчук. У заході також взяли участь перший проректор з навчально-методичної та виховної роботи Олег Шевчук, завідувачка відділу профорієнтаційної роботи, практики та сприяння працевлаштуванню Валентина Тарнавська та директорка наукової бібліотеки УДФСУ Світлана Цимбалюк.

Під час зустрічі було презентовано матеріально-технічну базу університету, а саме, Навчально-наукові інститути та Факультет підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції, Медцентр, гуртожитки та спорткомплекс УДФСУ, а також ознайомлено із освітнім процесом та умовами і особливостями навчання в університеті.

Крім цього, учасники зустрічі обговорили низку ключових питань щодо організації та реалізації проєкту Міністерства освіти і науки України щодо безоплатних підготовчих курсів для дітей з тимчасово окупованих територій. Мета якого – соціальна адаптація молоді у новому середовищі, а також їх культурний та освітній розвиток задля подальшого вступу на навчання до закладів вищої освіти. Проведення курсів планується з червня по серпень 2021 року.

Зауважимо, що в УДФСУ навчається 111 студентів з тимчасово окупованих територій та працює 13 науково-педагогічних працівників. А також, в університеті є все необхідне для реалізації проєкту Міністерства освіти і науки України щодо підготовчих курсів.

 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео