Тайвань планує дозволити скоротити або уникнути карантину

Тайвань планує дозволити скоротити або уникнути карантину
46196 ПЕРЕГЛЯДІВ

27 квітня 2021 року, Тайвань запроваджує суворий (CNA) 7- денний карантин для щеплених у травні. На сьогодні 1 мільярд щеплень проти COVID-19, проведений у всьому світі станом на суботу 24 квітня 2021 року, Центральний командний центр Тайваню (CECC) у понеділок 26 квітня 2021 року, оголосив, що в травні розпочне пілотну програму, яка дозволити людям, які прибувають в Тайвань з-за кордону, скоротити свій обов'язковий карантин до семи днів.
Під час прес-конференції у понеділок Міністр охорони здоров'я та керівник ЦВКК Чень Ши-чун (陳 時 中) оголосив, що в травні розпочне програму, яка дозволяє вакцинованим COVID людям скоротити свій обов'язковий карантин з 14 днів до семи днів.
Однак кількість відкритих місць буде обмежена, і заявники повинні відповідати трьом критеріям, щоб отримати право на:
1. Введення доз вакцини проти COVID-19 за місяць до прибуття.
2. Мати сертифікат негативного тесту ПЛР
3. Існують випадки коли, позитивний тест на антитіла після прибуття, але якщо на сьомий день карантину негативний тест ПЛР, карантин не буде продовжено .
Оскільки все більше країн відкривають свої кордони для вакцинованих мандрівників, Тайвань планує дозволити таким відвідувачам скоротити або уникнути карантину.
У відповідь Чень заявив, що, оскільки не існує міжнародно визнаного стандарту для визначення того, чи є людина зараженою після вакцинації, Тайвань був обережним, відкриваючи свої кордони для щеплених осіб.
На запитання про те, чи досягнуто прогресу в плані переробки вакцинованих пасажирів, Чень відповів, що це питання обговорюється вже досить давно, і центр все ще вивчає здійсненний та надійний метод. Чен заявив, що він очікує, що невелика пілотна схема буде запущена в середині травня, і план уже подано на затвердження.
За його словами, згідно з планом, вакциновані відвідувачі зможуть заздалегідь подати заявку на скорочення їхнього карантину вдвічі з 14 до семи днів. Чен заявив, що попередній план - відкрити для 100 людей на день.


Теги: COVID-19 Тайвань планує дозволити скоротити або уникнути карантину

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео