США гостро стежить за діями РФ

США гостро стежить за діями РФ
51472 ПЕРЕГЛЯДІВ

Американські чиновники ще не впевнені, що Росія зробила певні кроки в Крим та вздовж кордону з Україною після тижневого нарощування військових сил, наполягаючи, що про це "ще рано говорити".
У понеділок Пентагон заявив, що, здається, частина російських військ відступила, хоча небезпека зберігається. "Ми спостерігали за деяким відходом від сил з України", - сказав прес-секретар Пентагону Джон Кірбі, додавши, що американські військові "будуть і надалі спостерігати за ситуацією уважніше".
"Занадто рано говорити і приймати про російські твердження, що те, що вони сказали, було вправою, вже закінчилося, і вони тягнуть усіх назад", - додав він.
Американські та західні чиновники неодноразово висловлювали занепокоєння тим, що, за їхніми словами, було найбільшим об'єднанням російських військ з тих пір, як Москва дала наказ вторгнутись і захопити Кримський півострів у 2014 році.
Європейські чиновники минулого тижня заявили, що в розпал останнього нарощування понад 100 000 російських військ розташувались на вражаючій відстані від української території.


На відміну від занепокоєння США та Заходу, російські чиновники постійно звинувачують Україну в тому, що вона спричиняє проблеми.
У понеділок російське міністерство закордонних справ заявило, що президент Росії Володимир Путін використав заклик до президента Франції Еммануеля Макрона, щоб висвітлити "провокаційні дії" Києва на сході України.


Минулого четверга міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив, що військові навчання із залученням військ вздовж кордону з Україною закінчились і що вони повернуться до своїх постійних баз до 1 травня.
Пізніше того ж дня офіційний представник НАТО заявив VOA, що альянс взяв до відома російське оголошення - "Будь-які кроки Росії були б важливими і вже назрілими".

Теги: США гостро стежить за діями РФ

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео