Європарламент прийняв резолюцію по Російській Федерації

Європарламент прийняв резолюцію по Російській Федерації
19175 ПЕРЕГЛЯДІВ


Якщо, Росія вторгнеться в Україну, то наслідки за подібне порушення міжнародного права будуть наступними: Російську Федерацію відключать від міжнародної платіжної системи SWIFT, заморозять активи олігархів, які є близькими до Кремля та припиниться імпорт нефти та газу.

У четвер було прийнято резолюцію, як результат 548 голосів проголосували "за", 25 - "проти" та 113 утримались від голосування.
Нагадаємо, що на разі, за словами міністерства оборони Росії усі нарощування військової мощі на границі з Україною і в незаконно окупованій Автономній Республіці Крим було зупинено. Після Європарламент просив Європейський Союз зробити висновки, щодо того, що нарощування військ було лише призупинено. Коли російські війська повинні були повернутися назад на їх постійні бази повинно бути без зволікань у повному об'ємі. Окрім цього, вимагають, щоб Росія терміново зупинила практику невиправданого нарощування військової сили, що направлена на сусідів та зупинила провокації і у майбутньому не прибігала до них. Європарламентом було, також, зазначено, що подібні дії з боку Російської Федерації є загрозою для європейської стабільності, безпеки, миру. Саме тому, ЄП закликає дружні країни посилити військову підтримку і надати оборонну зброю Україні.                                                                                                             
ЄП призиває Російську Федерацію вивести свої війська з Луганської та Донецької Народної Республіки, окрім цього, повернути контроль над Автономною Республікою Крим та містом Севастополь - Україні.                                                                        
Європарламент просить Російську Федерацію дотримуватися угоди про зупинення вогню. Та наголосив на тому, що Росія повинна дотримуватись положень Мінської угоди.                                                                                                  
Також, ЄП наполягає, щоб Російська Федерація почала виконувати свої обов'язки у рамках Конвенції ООН з морського права. Отже, Росія не повинна перешкоджати вільному суходонству.
Окрім цього, Європарламент зажадав, щоб Європейський Союз не у такій мірі, як зараз, залежав від російської енергетики. Тому призиває усіх завершити будівництво газопроводу "Північний поток-2".
І останнє, це те, що Європарламент запросив негайно звільнити усіх незаконно затриманих та арештованих українців на Кримському полу острові та в Російській Федерації. Та підтримає розслідування міжнародних масштабів, а саме обставин краху МН17 Малазійської авіалінії, яке має підстави бути військовим порушенням.                                                                                              
Таким чином, Європарламент підтвердив свою підтримку незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Також, підкреслюючи, що будуть погані наслідки для Російської Федерації, якщо вони вторгнуться до України, наполягаючи на тому, що у разі вторгнення імпорт газу та нафті було зупинено, Росія повинна бути виключена з SWIFT, а усі активи олігархів, наближених до російських властей були заморожені.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео