Блінкен зустрінеться із Зеленським для стабілізації відносин

Блінкен зустрінеться із  Зеленським для стабілізації відносин
44959 ПЕРЕГЛЯДІВ

Державний департамент США Ентоні Блінкен відвідає Україну наступного тижня, щоб показати "непохитну" підтримку після накопичення російських військ на її кордоні, заявив Державний департамент у п'ятницю.
За останні тижні Росія розмістила до 100 000 військовослужбовців поблизу північного та східного кордонів України, а також Криму, який Москва захопила у 2014 році, викликаючи занепокоєння щодо великої ескалації.
Але 23 квітня Москва оголосила, що розпочала виведення своїх сил, принісши щонайменше полегшення в Києві та альянсі НАТО.
Візит Блінкена у середу та четвер призначений "для підтвердження непохитної підтримки США суверенітету та територіальної цілісності України перед обличчям безперервної агресії Росії", - йдеться у повідомленні речника Державного департаменту США Неда Прайса.
"Блінкен" зустрінеться з президентом України Володимиром Зеленським, а також наполягатиме на боротьбі з корупцією, що давно вимагається західними партнерами України, заявив Прайс.
Поїздка Блінкена настає, коли президент Джо Байден посилює тиск на Росію, але також готується до саміту, запропонованого зі своїм колегою Володимиром Путіним в надії на стабілізацію відносин.

"Це старомодна справа державних секретарів, які ходять по місцях, щоб сказати, так, США зацікавлена у вас і підтримають уряд, відповідальний за різні політичні питання", - сказав Ювал Вебер, експерт про Росію та Євразію в Інституті Кеннана Центру Вільсона та Школі державного управління та державної служби Буша в Техасі A&M у Вашингтоні.
Вебер заявив, що нещодавня демонстрація сили Росії мала на меті надіслати повідомлення новій адміністрації Байдена - і буде тримати Україну на межі.
Хоча Росія відтягнула війська після своїх навчань, вона залишила оборонну техніку в прикордонних регіонах, що, за словами Вебера, було чіткою паралеллю підготовці Москви до наступу на Грузію в 2008 році.
"Нарощування військ певною мірою нормалізувалося, тому наступного разу, коли буде накопичення військ, це буде трохи менш дивно", - сказав Вебер.
Росія подала сигнал, "що ми маємо великі можливості зробити щось у майбутньому, і вони можуть прищепити додаткову невпевненість в політиці українського тіла та українському розумі".

Зеленський звернувся до російських військ з проханням про швидкий шлях до членства в НАТО - перспективі, якій заперечують західноєвропейці, стурбовані реакцією Росії, і яка зустріла прохолодно у Вашингтоні.
Понад 13 000 людей загинули в Україні з 2014 року в єдиних активних боях на європейській землі, коли Київ бився з проросійськими сепаратистами на сході Донецької та Луганської областей.

Припинення вогню, яке відбулося в липні минулого року, а із січня різко посилилися сутички між українськими силами та сепаратистами.

Байден вже ввів санкції та вислав російських дипломатів через нібито втручання Росії у вибори, хакерство та лікування хворого дисидента Олексія Навального, що є твердістю рішучості після того, як експрезидент Дональд Трамп висловив захоплення Путіним та теорії змови щодо України.

Схоже вирішили вилити бруд на Байдена, у минулому разі такі дії спричинили багато незручностей. Адміністрація Байдена поновила тиск на Україну з метою викорінення корупції та вдосконалення управління.

Проведення реформ буде "ключовим для забезпечення демократичних інституцій України, економічного процвітання та євроатлантичного майбутнього", сказала Прайс.

Напередодні анонсу поїздки Держдеп розкритикував Україну за зміщення глави державної енергетичної компанії "Нафтогаз", зазначивши, що в результаті вибуху "відбулося нехтування справедливою та прозорою практикою корпоративного управління".

Теги: Блінкен зустрінеться із Зеленським для стабілізації відносин

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео