Регіон Бельгії переносить вакцинацію

Регіон Бельгії переносить вакцинацію
50250 ПЕРЕГЛЯДІВ

 


Люди у Фландрії зможуть перенести зустріч, щоб отримати другу дозу вакцинації у літку дещо спростити планування відпусток, повідомило Фламандське агентство з догляду та охорони здоров'я на пресбрифінг в п'ятницю. Перенесення другого призначення буде можливим лише в межах, за словами Дірка Девольфа з Агентства, який сказав, що "неможливо переписати час для кожного, оскільки мільйони вакцин мають бути зроблені протягом декількох тижнів".
Оскільки більшість дорослого населення в цілому може очікувати свого першого пострілу протягом п’яти тижнів між початком червня та 11 липня, їх другий постріл, швидше за все, буде запланований саме в середині літніх канікул через інтервал у чотири тижні (Moderna), п'ять тижнів (Pfizer) або 12 тижнів (AstraZeneca) між двома дозами.

Однак відтепер інтервал можна трохи змінити:

- Pfizer: час між змінами можна продовжити, але лише на два дні (з 35 днів до 37 днів)
- Модерна: другу дозу можна переміщати вперед або назад на два дні (з 28 днів до 26 або 30 днів)
- AstraZeneca: другий постріл можна пересувати вперед або назад на п’ять днів (з 84 днів до 79 або 89 днів)
- Для Johnson & Johnson друга доза не потрібна, оскільки потрібен лише один постріл.

"Люди повинні усвідомити, що наше завдання на цей час - якомога більшій кількості людей зробити вакцину швидше", - сказав Девольф та міністр  Фламандії Воутер Беке.
"Це надзвичайно велике навантаження для центрів, і просто немає місця для великих коригувань", - додали вони, закликаючи всіх якомога більше враховувати запропоновані терміни вакцинації у запрошенні.

"Складіть свої плани подорожей у залежності від вакцинації, навпаки неможливо", - сказали вони. "Якщо ви хочете перебронювати, кількість безплатних слотів все одно буде обмежена кількість, оскільки ми збираємось вакцинувати сотні тисяч людей на тиждень".

Окрім того, Агентство з догляду та охорони здоров’я просить людей самостійно забронювати своє призначення в Інтернеті, а не телефонувати до служб довідки центрів вакцинації, щоб просити іншої дати другого вистрілу.

Ті, хто насправді не може зробити другу дозу, просять повідомити про це центр вакцинації. Наразі розглядається можливість вакцинації після літніх місяців.

Теги: Регіон Бельгії переносить вакцинацію

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео