Особливості реєстрації молодіжної чи дитячої громадської організації

Особливості реєстрації молодіжної чи дитячої громадської організації
40685 ПЕРЕГЛЯДІВ

Тарас Грень:На сьогодні законодавством визначено дві основні організаційно-правові форми громадського об’єднання: громадська організація, громадська спілка. При цьому ч. 5 ст. 1 ЗУ «Про громадські об’єднання визначено, що останні можуть створюватись як зі статусом юридичної особи, так і без нього. Слід звернути увагу, Що засновниками молодіжної чи дитячої громадської спілки можуть бути дві та/або більше молодіжні та/ або дитячі організації.
Основні кроки для досягнення успішного результату державної реєстрації громадського об’єднання:
1.Підготувати статут.
2.Провести установчі збори засновників
3.Підготувати пакет документів, серед яких:
-заява про державну реєстрацію створення юридичної особи або заява про державну реєстрацію створення громадського об’єднання, що не має статусу юридичної особи.
-протокол установчих зборів засновників та реєстр присутніх учасників (відповідно до частини другої статті 9 ЗУ « Про громадські об’єднання»)
-відомості про керівні органи.
-статут (пронумерований, прошнурований та підписаний усіма засновниками).
-заява про включення до Реєстру неприбуткових установ та організацій, - за бажанням заявника
4.Подати документи та отримати відповідь (виписка та сканкопія установчого документа) через портал електронних сервісів за кодом доступу, зазначеному в описі документів, що видається заявникові під час прийому.
Відповідно до положень Закону України «Про молодіжні та дитячі громадські організації» слід звернути увагу на:
✔️Засновниками молодіжних та/ або дитячих громадських організацій можуть бути громадяни України, а також іноземці та особи без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, які досягли 18 річного віку;
✔️Засновником спілок молодіжних та дитячих громадських організацій є молодіжні та дитячі громадські організації;
✔️Індивідуальними членами молодіжних громадських організацій можуть бути особи віком від 14 до 35 років, індивідуальними членами дитячих громадських організацій від 6 до 18 років.
✔️Вступ неповнолітніх віком до 10 років до дитячих громадських організацій здійснюється за письмовою згодою батьків, усиновителів, опікунів або піклувальників.
✔️Особи старшого віку можуть бути членами молодіжних та дитячих громадських організацій за умови, якщо їх кількість у цих організаціях не перевищує 10% загальної кількості членів; а у складі виборних органів – кількість осіб старшого віку не може перевищувати 30% членів виборних органів.
Кому подавати документи?
Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Львів)
https://zakhidne-minjust.gov.ua/.../state.../print-lviv/
Центри надання адміністративних послуг
Онлайн будинок юстиції https://online.minjust.gov.ua/
Державна реєстрація громадських об’єднань – БЕЗКОШТОВНА!
Термін реєстрації становить 3 робочі дні з дати подання документів!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео