Росія розмістила 150 000 військовослужбовців на кордоні з Україною

Росія розмістила 150 000 військовослужбовців на кордоні з Україною
49346 ПЕРЕГЛЯДІВ

Росія розмістила 150 000 військовослужбовців на кордоні з Україною, що є її найбільшим військовим розміщенням там, сказав керівник закордонних справ ЄС.

Хосеп Боррелл виступив у Брюсселі за результатами віртуальної зустрічі міністрів закордонних справ ЄС, де він виступив з новинами щодо різноманітних питань, включаючи довірену війну Росії з Україною та поводження з критиком Путіна Олексієм Навальним.

Виступаючи на пресконференції, Боррелл заявив, що Росія розміщує на кордоні "всілякі матеріали", включаючи "передвиборчі лікарні" та "війну".

Він сказав, що не може розкрити, звідки взялася цифра в 150 000 військовослужбовців, але це його "контрольна цифра".

"Це найвище військове розгортання російської армії на українських кордонах. Зрозуміло, це викликає занепокоєння", - сказав він, попереджаючи: "Коли ви розгортаєте багато військ, іскра може стрибнути сюди-туди".
Відносини між Росією та Україною продовжували погіршуватися після того, як Росія вислала українського дипломата, якого звинуватила в отриманні секретної інформації.

У відповідь Україна вислала російського дипломата, і ці кроки відбувалися у міру загострення напруженості внаслідок нарощування російських військових уздовж східного кордону України.


Міністр оборони Росії заявив, що нарощування військ є відповіддю на те, що він назвав погрозами з боку НАТО.

Сергій Шойгу заявив минулого тижня, що розгортання на заході Росії було частиною навчань з готовності, які триватимуть два тижні.

Минулого тижня глава НАТО Єнс Столтенберг описав розгортання як "невиправдане, незрозуміле та глибоко стурбоване".
Тим часом Боррелл заявив, що ситуація Навального "критична", і що російська влада повинна дозволити йому доступ до медичних працівників, яким він довіряє.

За його словами, він поїхав до Москви в лютому, щоб підняти питання "віч-на-віч" з владою, але "прохання не було заслухано".

"Сьогодні ми передаємо єдине послання російській владі - вони відповідають за здоров'я Навального і за це нестимуть відповідальність".

Навального мали перевести в лікарню іншої виправної колонії в Росії, заявила в понеділок російська служба виконання покарань (ФСІН).
Як повідомлялося, стан його здоров’я погіршувався на тлі голодування, яке розпочалося вже третій тиждень.

Росія стверджує, що стан його здоров'я "задовільний".

Його прихильники відхилили його переведення в лікарню для засуджених в іншій колонії як виверт, який мав на меті знизити явку учасників акцій протесту, спрямованих на Навальний, призначених на середу.

Команда Навального підняла тривогу про стан його здоров'я, який, за їхніми словами, схуд на 50 кг менше ніж за три тижні, і йому загрожує зупинка серця.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео