Уролог Київ. Сечокам'яна хвороба

Уролог Київ. Сечокам'яна хвороба
14007 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сечокам’яна хвороба — це захворювання, в результаті якого у сечових органах, а це: нирки, сечовід, сечовий міхур, виникають тверді каменеподібні утворення.

Сечові камені є кристалами, які виникли з солей, розчинених у сечі.
Конкременти при сечокам’яній хворобі можуть локалізуватися як в правій, так і в лівій нирці. У 15-30% пацієнтів спостерігаються двосторонні камені.
Під час виявлених симптомів, не варто займатися самолікуванням.Відразу звертайтеся за допомогою до фахівців.
У Центрі репродуктивно медицини “Натівіта” Ви можете знайти професіоналів, які допоможуть вирішити ці проблеми.

Записатись на прийом можна за номерами:
+38 (044) 338-84-85 +38 (096) 390-84-85
+38 (050) 659-94-74 +38 (093) 929-34-44


Міфи про сечокам’яну хворобу
Побутує дуже багато різних думок стосовно сечокам’яної хвороби.
Відтак, люди думають, що ниркові камені не відновляться після лікування. Проце це хибна думка. Якщо людина хоча б один раз перехворіла на цей недуг, то ймовірність її повернення тільки зростає. Окрім цього, виникненн каменів може бути спадковим, тому в таких людей більше ризику захворіти.
Також у суспільстві подейкують, що при захворюванні потрібно пити журавлинний сік. Проте, вживання журавлинного соку може допомогти, в тому випадку, коли у вас є інфекції сечовивідних шляхів. Однак, пити журавлинний сік для боротьби з каменями в нирках недоцільно, адже він містить оксалати у великих кількостях, які призводить до утворення каменів в нирках.
Оливкова олія корисна при сечокам’яній хворобі.
Проте, це хибне твердження. Олія жодним чином не може впливати на зменшення болю при проходженні каменів через сечовивідні шляхи.
Біль через камені у нирках нагадує біль у животі.
Болі абсолютно різні. Коли камінь починає рухатися по сечовивідних шляхах, біль гострий і нестерпний.
Кальцій з молока може спричинити сечокам’яну хворобу. Для того, щоб отримувати достатню кількість кальцію, бажано вживати молоко та молочні продукти. Кальцій зв’язується з оксалатом і виводиться з організму не всмоктуючись. Але при дефіциті кальцію оксалат засвоюється організмом і потрапляє до нирок у більш високих концентраціях. 
ІНТЕРАКТИВ


На чоловіче здоров’я впливає?*

-спосіб життя
-шкідливі звички
-зловживання алкоголем
-статеве життя

*Гадаю, Ви вказали правильну відповідь, адже на чоловіче здоров’я точно не впливає статеве життя. Воно залежить від правильного способу життя.
Андрологія вивчає?*

-сексуальну дизфункцію
-статеві захворювання у чоловіків
-статеві захврювання у жінок
-хвороби, що передаються статевим шляхом.

*Маю надію, що Ви вказали правильну відповідь, адже андрологія точно не вивчає статеві захворювання у жінок. Ця наука вивчає статеві захворювання у чоловіків.


Сечокам’яна хвороба виникає?*

-в нирках
-в печінці
-
-

*Гадаю, ви відповіли на питання правильно. Сечокам’яна хвороба не пов’язана з печінкою. Вона виникає в нирках, а також: у сечовиводі та у сечовому міхурі.


Теги: Уролог,Уролог Київ,Консультацая і лікування,Сечокам'яна хвороба
Автор: Admin.Doktor

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео