США закликають Росію припинити "необдумані та агресивні дії"

США закликають Росію припинити "необдумані та агресивні дії"
263661 ПЕРЕГЛЯДІВ

Державний секретар США сказав Росії припинити всі "необдумані та агресивні дії" щодо України.

Ентоні Блінкен висловив свої коментарі під час поїздки до Києва в четвер, де зустрівся з найвищими українськими чиновниками.

Виступаючи разом з президентом Володимиром Зеленським, він сказав, що США прагнуть посилити співпрацю та допомогу в галузі безпеки між двома країнами.

Візит відбудеться буквально за кілька тижнів після того, як Росія розмістила тисячі солдатів поблизу українського кордону.

"Ми усвідомлюємо, що Росія вивела деякі сили з кордону ... але ми також бачимо, що значні сили залишаються там, значне обладнання залишається там", - сказав пан Блінкен.

Найвищий американський дипломат заявив, що Вашингтон "дуже, дуже пильно стежить за ситуацією".
Він не надав детальних відомостей про додаткову підтримку безпеки, яку розглядали США.

Візит мав на меті сигналізувати про те, що Україна є головним пріоритетом зовнішньої політики адміністрації президента Джо Байдена.

`` Безвідповідальність та дестабілізація ''
Пан Блінкен відвідав Україну після зустрічі міністрів закордонних справ групи індустріальних країн у Лондоні на початку цього тижня.

У заяві, опублікованій після дводенних переговорів, критикується Москва за її "безвідповідальну та дестабілізуючу поведінку", особливо проти України, та за кібератаки.

Пан Блінкен повторив ці настрої в четвер, виступаючи поруч із президентом Зеленським, який заявив, що його країні загрожує російська армія, що маскується біля її кордону.

США та Росія були довготривалими супротивниками і залишаються далеко один від одного з основних питань.

У лютому президент США Джо Байден заявив, що чітко дав зрозуміти президенту Росії Володимиру Путіну, "що дні Сполучених Штатів, що перекидаються перед агресивними діями Росії, закінчилися".

Але попередник пана Байдена, республіканець Дональд Трамп, під час президентської кампанії сказав, що він буде ладнати з паном Путіним. Він прагнув покращити зв'язки, перебуваючи на посаді, що суперечить традиційній республіканській партійній політиці.

Після інтриги, телефонних дзвінків та шантажу, які домінували у відносинах адміністрації Трампа з Україною - багато президентів хотіли, щоб головував пан Байден. Вони сподіваються на стабільного і надійного союзника.

Пан Трамп отримав імпічмент у 2019 році через звинувачення, що він неналежним чином звертався за допомогою до України, щоб збільшити свої шанси на переобрання. Він був виправданий, але сага, безперечно, напружила американсько-українські відносини.

Містер Блінкен пообіцяв пожвавити стосунки. Він наполегливо підкреслює, що США виступають проти російської агресії, і заявив, що розглядає шляхи зміцнення співпраці у галузі безпеки.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео