Від початку року на Волині зареєстровано 45 громадських формувань

Від початку року на Волині зареєстровано 45 громадських формувань
363267 ПЕРЕГЛЯДІВ

Відділом державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Волинській області станом на квітень 2021 року зареєстровано 45 громадських формувань, в тому числі 33 громадських організацій, 2 громадські спілки, 8 структурних утворень політичних партій та 2 профспілкові організації. Прийнято 48 рішень про державну реєстрацію змін до відомостей про громадські формування, а саме 26 рішень щодо змін до відомостей про громадські організації, 2 рішення щодо змін до відомостей про структурні утворення політичних партій та 20 рішень щодо змін до відомостей професійних спілок (організаційних ланок професійних спілок). Зауважимо, що на Волині протягом І кварталу 2021 року прийнято 552 рішення про державну реєстрацію припинення громадських формувань, в тому числі 546 щодо припинення діяльності структурних утворень політичних партій.
У зв’язку із тимчасовими карантинними обмеженнями частина документів для проведення державної реєстрації громадських об’єднань та проведення попередньої правової експертизи подавалися дистанційно, через Он-лайн будинок юстиції. 
Якщо ви плануєте зареєструвати громадську організацію чи змінити відомості про неї, радимо попередньо проконсультуватися в телефонному режимі з працівниками відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Волинській області:
- у Волинській (0332) 78-46-69, 78-46-68, 74-13-30.
" Хочу нагадати громадянам, що за державну реєстрацію громадських формувань адміністративний збір не стягується, однак він повинен бути сплачений за державну реєстрацію змін до відомостей про громадські формування, а саме за державну реєстрацію змін до відомостей про громадське об'єднання, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань. В тому числі змін до установчих документів в розмірі 230 грн, за державну реєстрацію змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, про творчу спілку, територіальний осередок творчої спілки, організацію роботодавців, об'єднання організацій роботодавців, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань в розмірі 680 грн", - Тарас Грень начальник Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів).
Зазначені суми можна перераховувати за вказаними реквізитами:
- Банк отримувача: Казначейство України (ЕАП)
- Код платежу: 22010300
- Код отримувача (ЄДРПОУ): 38009371
- Отримувач коштів: ГУК у Волин.обл/м.Луцьк/
- Рахунок отримувача: UA558999980313020170000003550
- Призначення платежу: адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань
- Платник:_______________
- Сума платежу:__________ грн.
Якщо документи відповідатимуть законодавству, можна одразу подавати їх для державної реєстрації у паперовому вигляді зручним для заявника способом. Чинним законодавством на сьогодні передбачено декілька способів подання документів для державної реєстрації громадських об’єднань: безпосередня подача або надсилання поштою до міжрегіонального управління юстиції та подання через центри надання адміністративних послуг Волинської області.
Разом з тим наголошуємо, що на час запровадження карантину в органах юстиції скасовується особистий прийом громадян.
Усі необхідні документи, які передбачені чинним законодавством, Ви можете надсилати поштою за відповідною адресою:
- 43001, Волинська область, м. Луцьк, вул. Володимирська, 1.
Бережіть своє здоров'я та дбайте про безпеку оточуючих, а ми залишаємось на зв’язку!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео