Яким чином відео в TikTok потрапляють до рекомендацій

Яким чином відео в TikTok потрапляють до рекомендацій
297147 ПЕРЕГЛЯДІВ

Соціальна мережа TikTok відрізняється від інших соціальних мереж тим, що в ньому немає розподілення хто популярний, а хто ні. Будь-хто в ТікТоці може стати автором популярного відео навіть якщо кількість має мало кількість підписників. До того ж, одне відео може набрати тисячі переглядів, а інше жодного. Поговоримо про те, як ТікТок визначає яке відео відправити у рекомендації і як на цьому заробити.

Чи успішне буде ваше відео залежить від того чи потрапило воно в рекомендації, бо користувачі саме у стрічці рекомендованого контенту проводять найбільше свого часу. Якщо ж ваше відео потрапило у коло популярних декілька секундних відео, то вже за декілька годин воно набере тисячі переглядів. Наприклад, львівська блогерка Соломія своїм семи секундним відео, де вона танцює під пісню за декілька днів набрала 391 тисяч переглядів. Для того, щоб досягти подібного результату на платформі YouTube команді «Vertuha» знадобилося для створення шести хвилинного відео задіяти декілька акторів, монтувати контент та придумати цікаві локації, комбінуючи ракурси, додаючи музику та текст.

На відміну від інших соціальних мереж ТікТок надає можливість обрати категорію перегляду – «танці», «відносини», «кулінарія» та інше. Якщо користувач цього не зробить, то ТікТок сам пропонує популярні відеоролики для перегляду. За допомогою цієї платформи є більше шансів зробити популярним свій контент, ніж будь-де. ТікТок підбирає контент для користувача за такими критеріями: 1) лайки, коментарі, дизлайки, власний контент користувача; 2) по звуках, хештегам, ефектам, які найбільше застосовує автор; 3) геолокація та мова. Чим більше людина буде заходити до ТікТоку й проглядати контент, тим більше мережа може проаналізувати вподобання користувача й встановити нові критерії. Рекомендації на молодіжному сленгу називають ще «реки» й туди хочуть потрапити блогери, бо це збільшить аудиторію й добавляться підписними. Іноді рекомендації пропонують до перегляду глядачеві відео, які далекі від вподобань. Це робиться для того, щоб не створювати «інформаційну бульбашку» й знайомити користувача з іншими авторами.

Засновниця онлайн-клубу «ТікТок лабораторія» Катя Тенча каже, що можна годинами сидіти монтувати відео й думати, що цей шедевр набере тисячі переглядів, однак цього не стається. «На другий день заходиш до ТікТоку й бачиш, що твоє відео набрало менше сотні переглядів, а шести секундне відео зняте під популярну музику б’є усі рекорди». Якщо відео не зачепило з перших секунд, то навряд чи воно піде у рекомендації. «Інколи чим більше відео абсурдніше, тим швидше воно потрапляє до «реків»». Наприклад, блогерка Белла Порч знімає відео, де кривить своїм обличчям й назбирала вже 63 мільйони шанувальників її творчості. На думку Белли її відео стали популярними, тому що людям подобається її міміка, зовнішність та особистість. Для того, щоб ваші відео стали помічати потрібно оформити свій профіль, слідкувати за трендами, використовувати часто використовувані хештеги, слідкувати за акторською майстерністю та знімати багато відео.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео