На Рівненщині цього року 16 пар повторно одружилися, скориставшись послугою ювілейного весілля

На Рівненщині цього року 16 пар повторно одружилися, скориставшись послугою ювілейного весілля
344377 ПЕРЕГЛЯДІВ

"Ювілейне весілля - це послуга, яка дозволяє одруженим парам провести повторну шлюбну церемонію, закріпити весільні обітниці та через роки знову відчути себе щасливими нареченими. Замовити послугу можна, незважаючи на те, скільки подружжя прожило в шлюбі. Часто церемонію замовляють, як подарунок на річницю одруження", - Тарас Грень начальник Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів).
Минулого року в Україні 227 подружніх пар скористались послугою «Ювілейне весілля». За інформацією Міністерства юстиції України найбільше повторних шлюбних обрядів проведено у Рівненській області – 38.
Працівники відділів ДРАЦС у Рівненській області з початку 2021 року провели 16 ювілейних обрядів. Серед популярних церемоній стали - церемонія дерев’яного (5 років), кришталевого (15 років) та срібного (25 років) весілля.
До слова, скористатися послугою «Ювілейне весілля» можна у будь-якому відділі державної реєстрації актів цивільного стану громадян області. Під час церемонії сімейним парам вручають свідоцтво про шлюб, у якому зазначено “повторно”.

Мої відео