Стандарт членства США та України

Стандарт членства США та України
344113 ПЕРЕГЛЯДІВ

Україна заявила в середу, що не було прогресу в політиці НАТО щодо "відкритих дверей"  членства в Україні, і не розуміє, чому її не запросили на саміт західного військового альянсу. Україна засуджує відсутність прогресу у вступі до НАТО, хоче бути на саміті.

НАТО збирається 14 червня в Брюсселі в надії на відновлення трансатлантичних зв’язків під керівництвом президента США Джо Байдена на тлі в дедалі напруженої ситуації із Росією.

"Ми розуміємо бажання союзників провести закритий саміт ... але ми не розуміємо, як можна не запрошувати Україну", - заявив у середу міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, додавши, що саміт відбудеться на тлі загострення напруженості на Українсько-російському кордоні.

Президент Володимир Зеленський цього місяця закликав НАТО посилити свою військову присутність у Чорноморському регіоні та попросив США підтримати заявку Києва на план дій щодо членства в НАТО на саміті.
У 2008 році НАТО заявило, що Україна в майбутньому може стати членом НАТО. Військовий альянс НАТО проведе саміт 14 червня в Брюсселі, заявив в четвер генеральний секретар Єнс Столтенберг в надії на відновлення трансатлантичних зв'язків під керівництвом президента США Джо Байдена на тлі напруженості в Росії.

Після чотирирічних синців за часів Дональда Трампа, який заявив, що західний альянс "застарів" і використовував саміти НАТО, щоб зобразити організацію, яка перебуває в кризі, Байден прагне відновити зв'язки з іншими 29 союзниками НАТО, пропонуючи тісну співпрацю.

"Це унікальна можливість зміцнити НАТО як стійке втілення зв'язків між Європою та Північною Америкою", - сказав Столтенберг. Саміт відбудеться за підсумками зустрічі лідерів у Великобританії групи сімох.

Він перерахував дискусії на саміті, присвячені "агресивним діям Росії, загрозі тероризму, кібератакам, новим та руйнівним технологіям, наслідкам зміни клімату для безпеки та зростанню Китаю".
Саміти НАТО після виборів у США традиційно стали об'єктом ядерно-збройного альянсу для демонстрації єдності, вітання нового американського президента та узгодження політичних та військових цілей у його тривалому протистоянні з Росією.

НАТО, засноване в 1949 році для стримування військової загрози Радянського Союзу, покладається на керівництво США. Завуальована загроза Трампа у 2018 році вийти з неї похитнула впевненість в альянсі, але в минулому місяці під час візиту до Брюсселя держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що НАТО "заново відкрило себе".

У суворій долі на саміті НАТО також буде розглянуто звіт під назвою НАТО 2030, який був замовлений у 2019 році про реформи альянсу, після того, як Трамп поставив під сумнів його актуальність.

Кулеба сказав, що Київ вдячний НАТО за "постійне підтвердження політики відкритих дверей", але додав, що для її реалізації не зроблено жодного кроку.

"Коли нас в Україні звинувачують у занадто повільних реформах, що ми можемо сказати про прийняття та реалізацію рішень альянсу, які засипалися пилом вже 13 років?" - сказав Кулеба.

Прессекретар Державного департаменту США Нед Прайс нещодавно повторив політику США щодо підтримки "відкритих дверей" до НАТО для країн, які відповідають "стандартам членства".
Але Україна, за його словами, все ще повинна "здійснити ... реформи, необхідні для побудови більш стабільної, демократичної, що процвітає та вільної країни".

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео