До двох років блоку аканту Трампа в Facebook

До двох років блоку аканту Трампа  в Facebook
370340 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

Заборона Дональда Трампа триватиме щонайменше два роки, повідомила компанія Facebook заявила, що дії експрезидента порушують правила, де встав жорстокий натовп, який штурмував Капітолійський пагорб і влаштував повстання, що призвело до п'яти смертей, "являли собою серйозне порушення  правил публікацій".

Facebook додав, що дворічна санкція являє собою проміжок часу, "достатньо довгий", щоб бути значно стриманим для Трампа та інших світових лідерів, які можуть робити подібні публікації, а також достатній для забезпечення "безпечного проміжку часу після вчинків підбурювання". Однак Facebook досі не прийняв остаточного рішення щодо майбутнього акаунта Трампа. Компанія заявила, що через два роки вона знову оцінить, чи все ще існує ризик для громадської безпеки та потенційні громадянські заворушення.

“Ми знаємо, що будь-яке покарання, яке ми застосовуємо - або вирішимо не застосовувати - буде суперечливим. Багато людей вважають, що приватній компанії, як Facebook, не було доречно призупинити відхідного президента зі своєї платформи, а багато інших, хто вважає, що пана Трампа слід було негайно заборонити довічно ”, -  Нік Клег.

Глобальні справи додано: "Наглядова рада не є заміною регулюванню, і ми продовжуємо закликати до продуманого регулювання у цьому просторі". Повідомлення відбулося після того, як наглядова рада Facebook, експерти з питань політики та журналісти, яких компанія призначила для розв'язання складних питань модерації контенту, вирішили підтримати заморожування платформи на рахунку експрезидента. У травні рада вирішила, що Facebook не повинен був забороняти публікації Трампа на невизначений час і повинен був прийняти остаточне рішення протягом шести місяців. Рада також заявила, що Facebook, серед інших рекомендацій, повинен буде пояснити свої правила щодо світових лідерів та ризику насильства. Зараз Facebook заявляє, що буде мітити публікації, які отримують винятки, і буде  стежити за публікаціями політиків більш уважно, як із повідомленнями звичайних користувачів.

Цей набір рішень від Facebook має серйозні наслідки не лише для акаунта Трампа, але й для національної політики в Сполучених Штатах в осяжному майбутньому. Разом з тим вони вказують, що компанія залишається непохитною, зберігаючи свою владу вирішувати, що політики у загальному підсумку можуть розміщувати на платформі інформацію. Facebook надає більше подробиць про правила, які він може використовувати для покарання політиків, які порушують правила спільноти, потенційно збільшуючи прозорість. З усім тим, саме Facebook має останнє слово щодо примусового застосування, включаючи те, що вважається гідним новин, і залишається на платформі проти того, що порушує правила спільноти та видаляється.

У 2019 році компанія додала більше деталей. Нік Клег, віцепрезидент Facebook з питань глобальної політики та комунікацій, заявив, що Facebook вважатиме, що будь-який політик, розміщений на його платформі, буде цікавим для громадськості, і повинен залишатися в стані спокою - "навіть якщо це в іншому випадку порушить нашу звичайну конфігурацію правил»- і поки суспільний інтерес переважає ризик заподіяння шкоди.

Політика також, мабуть, служить зручним щитом для Facebook, щоб уникнути сутичок із могутніми людьми (наприклад, президентом США).

Зараз Facebook заявляє, що вміст політиків буде проаналізовано на предмет порушень його вказівок спільноти - і зважено проти суспільних інтересів - як і будь-який інший користувач. Хоча це означає, що формалізований виняток з глобальних лідерів зник, більша частина того, що насправді публікації залишаються там, де вони почалися: в руках Facebook.

Зараз Facebook планує призупинити Трампа мінімум на два роки, тобто він відновить свій акаунт на початку 2023 року Трамп, зі свого боку, здається вкрай незадоволеним рішенням Facebook. "Постанова Facebook є образою для рекордних 75 мільйонів людей, а також багатьох інших, які проголосували за нас на фальсифікованих президентських виборах 2020 року", - зазначив Трамп у заяві. 

Теги: До двох років блоку аканту Трампа в Facebook

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео