На Черкащині проведено «круглий стіл» з питань реалізації Програми відновного правосуддя для неповнолітніх

На Черкащині проведено «круглий стіл» з питань реалізації Програми відновного правосуддя для неповнолітніх
105243 ПЕРЕГЛЯДІВ

3 червня за ініціативи Міністерства юстиції України та Офісу Генерального прокурора відбувся спільний «круглий стіл» з питань реалізації проекту «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення» з участю представників системи БПД та органів прокуратури Черкаської області.

Директор Регіонального центру Віктор Левицький, наголосив на тому що, програма відновного правосуддя для неповнолітніх реалізується в Україні з січня 2019 року. Загалом у світі існує кілька моделей відновного правосуддя, однак найуспішнішою вважається модель, побудована на примиренні потерпілої сторони із неповнолітнім правопорушником.

Основна мета Програми – максимально раннє виведення неповнолітніх із кримінального процесу та ресоціалізація їх у суспільне життя.

Учасники круглого столу поділилися досвідом участі у процесі відновного правосуддя, звернули увагу на проблемні питання, які виникають під час реалізації проекту.

Адвокат-медіатор Людмила Гриценко розповіла про роль медіатора в процесі відновного правосуддя та про основні методи проведення процедури медіації. Так, медіатор наголосила на важливості встановлення контакту зі сторонами, для того аби потерпілий та підозрюваний змогли дійти згоди та знайти спільне вирішення конфлікту.

Директор Регіонального центру Віктор Левицький зауважив: «Такі заходи є надзвичайно важливими, адже в рамках спільного обговорення, маємо можливість визначити та врахувати всі необхідні фактори для успішної реалізації Програми в регіоні, аби врятувати від кримінального майбутнього якомога більше дітей».

Прокурор відділу Черкаської обласної прокуратури Інна Дробот розповіла про роль органів прокуратури у реалізації Програми відновного правосуддя для неповнолітніх. Важливість налагодженої взаємодії між прокурором та медіатором. Така співпраця завжди має позитивні результати.

Участь неповнолітньої особи у Програмі відновного правосуддя дає шанс для особи не бути засудженою у молодому віці. Підліток, який зараз помилився, отримує можливість виправитися, зрозуміти свої помилки та в майбутньому стати відповідальним членом нашого суспільства.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео