Перший візит Байдена до НАТО

Перший візит Байдена до НАТО
405459 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

Президент Джо Байден повинен взяти участь у своєму першому особистому саміті Організації Північноатлантичного договору після вступу на посаду та підтвердити прихильність Сполучених Штатів військовому союзу.
Саміт НАТО відбудеться, коли Байден намагається відновити американське лідерство на світовій арені та зміцнить глобальне партнерство під час своєї першої міжнародної поїздки на посаді президента. Це відбувається під час кількох зустрічей із союзниками США та щорічного саміту Групи сімох у Корнуолі, Англія.
Байден заявив у неділю, що він ще раз підтвердить прихильність США до застереження про колективну оборону НАТО і повідомить союзникам, що США вважають, що стаття 5 є "священним зобов'язанням".
"Ми не розглядаємо НАТО як свого роду захист", - сказав Байден наголошуючи на важливості міжурядового військового союзу між 30 європейськими та північноамериканськими країнами.
Президент продовжив: "Ми вважаємо, що НАТО є життєво важливим для нашої здатності зберегти американську безпеку на решту століття".
Президент прагне надати зовсім інший підхід до свого попередника, колишнього президента Дональда Трампа, який часто виступав проти НАТО.
Під час саміту у понеділок, як очікується, лідери НАТО обговорять, як керувати майбутніми загрозами та "забезпечити ефективний розподіл тягаря", заявила прессекретар Білого дому Джен Псакі.
Білий дім також заявив, що під час саміту члени НАТО оголосять нову "стратегічну концепцію", яка буде керувати підходом альянсу в майбутньому в міру зміни стратегічного середовища, включаючи загрози з боку Китаю та Росії. Вони очікують, що він буде прийнятий на саміті НАТО наступного року, йдеться у звіті.
У заяві також наголошується на збільшенні витрат на оборону серед держав-членів, вказуючи: "Лідери країн-членів Альянсу знову візьмуть на себе зобов'язання у цілому та забезпечать НАТО грошима, можливостями та внеском готових сил".
Після саміту НАТО Байден візьме участь у саміті США та ЄС у вівторок. Зустріч підкреслює прихильність США до міцних трансатлантичних зв'язків, зазначає Білий дім, і лідери, серед інших взаємних проблем, обговорять глобальну безпеку охорони здоров'я, глобальне економічне відновлення, кліматичну кризу, посилення цифрового та торгового співробітництва та зміцнення демократії.
Байден також зустрінеться з королем Бельгії Філіпом та прем'єр-міністром Бельгії Олександром Де Кроо.
Потім у середу в Женеві президент повинен провести довгоочікуваний саміт з президентом Росії Володимиром Путіним. Байден заявив, що в неділю погодився з Путіним, що відносини між США і Росією знаходяться на "низькій точці", але сказав, що США "не шукають конфліктів", і сказав, що може існувати "стратегічна доктрина", з якою країни можуть домовитись що стосується таких областей, як кліматична криза. Байден також відстоював рішення не проводити спільну пресконференцію з Путіним після їхньої зустрічі з високими ставками, аргументуючи це такою появою, що лише погіршить мету США - працювати над стабільними відносинами з Росією. 

Теги: Перший візит Байдена до НАТО

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео