Витоки китайської електростанції

Витоки китайської електростанції
262749 ПЕРЕГЛЯДІВ

Уряд США витратив минулий тиждень, оцінюючи повідомлення про витік на китайській атомній електростанції. Попередження включало звинувачення в тому, що китайський орган безпеки підвищує допустимі межі для виявлення радіації за межами атомної електростанції Тайшань у провінції Гуандун, щоб уникнути необхідності її зупинки, йдеться у листі французької компанії до Департаменту США.
Американські чиновники вважають, що ситуація в даний час не представляє серйозної загрози безпеці для працівників заводу або китайської громадськості, незвично, що іноземна компанія в односторонньому порядку звертається до американського уряду за допомогою, коли її китайський державний партнер ще не встиг. визнати проблему. Сценарій може поставити США у складну ситуацію, якщо витік триватиме або стане більш серйозним, не виправляючись.

Однак занепокоєння було досить значним щодо того, що минулого тижня Рада національної безпеки провела кілька засідань під час моніторингу ситуації, включаючи два на заступницькому рівні та ще одне зібрання на рівні помічника секретаря в п’ятницю, яке очолила старший директор КНБ з питань Китаю Лаура Розенбергер та старший директор з контролю над озброєннями Меллорі Стюарт, за повідомленнями американських чиновників.
Адміністрація Байдена обговорила ситуацію з урядом Франції та власними експертами Департаменту енергетики, повідомили джерела.
Обидва ядерні реактори в Тайшані працюють, йдеться в повідомленні, додаючи, що блок 2 нещодавно завершив "капітальний ремонт" і "успішно підключився до мережі 10 червня 2021 року". Заява не визначає, чому і як капітально відремонтували завод.
"Ситуація є безпосередньою радіологічною загрозою для ділянки та громадськості, і Framatome терміново просить дозволу на передачу технічних даних та допомоги, яка може знадобитися для повернення станції до нормальної роботи", - йдеться у доповіді експерта компанії від 8 червня до департаменту енергетики.
Документ вказує, що Фраматом звернувся за допомогою до уряду США, оскільки китайське урядове відомство продовжувало збільшувати ліміти на кількість газу, який можна було безпечно випустити з об'єкта, не зупиняючи його, згідно з документами.
За даними Китайської асоціації ядерної енергетики, станом на березень 2021 року в Китаї діяло 16 атомних електростанцій з 49 ядерними реакторами, загальна потужність генерації яких становила 51 000 мегават.
Завод у Тайшані - це престижний проект, побудований після підписання Китаєм угоди про виробництво атомної електроенергії з Électricité de France, яка в основному належить уряду Франції. Будівництво заводу розпочалось у 2009 році, а два блоки почали виробляти електроенергію відповідно у 2018 та 2019 роках.

Теги: Витоки китайської електростанції

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео