УКРАЇНА ІНФОРМ

Офіцер 23 ОМБр — на змаганнях сили духу

150496 ПЕРЕГЛЯДІВ

Офіцер 23 окремої механізованої бригади Сухопутних військ ЗСУ долучився до «Відкритого кубку командувача Національної гвардії України з функціонального багатоборства (кросфіту)». Цей масштабний спортивний захід відбувся в Києві.

 

Функціональне багатоборство є видом спорту, що складається з безперервного комплексу вправ, які об'єднують енергоємні рухи.

 

Серед атлетів були збірні команди сил безпеки та оборони України, ветерани бойових дій. У змаганнях узяли участь дві збірні команди ОК «Схід», загалом було 65 команд. У збірній команді Сухопутних військ ЗСУ змагався військовослужбовець 23 ОМБр, капітан медичної служби Олег Раковський. Збірна ОК «Схід» з нашим офіцером зайняла восьме місце у загальному заліку, тобто увійшла в десятку найсильніших.

 

У змаганнях узяли участь 270 спортсменів — чоловіків і жінок. Серед них були й адаптивні атлети спортсмени з інвалідністю. Це воїни з пораненнями, учасники на колісних кріслах, з ушкодженнями верхніх або нижніх кінцівок. Для них організатори відкрили участь незалежно від відомчої приналежності, на підтримку інклюзивності та ветеранського спорту. 

 

Учасники виконували три комплекси вправ, присвячені пам’яті загиблих Героїв України: «Батя» — на честь генерал-майора Сергія Кульчицького; «Диригент» — на честь майора Богдана Карватка; «Гефест» — на честь старшого лейтенанта Дениса Зеленого.

 

Спортивна подія символізувала силу, витримку та мотивацію українців. А пан Олег долучився до популяризації 23 ОМБр, доводячи на власному прикладі, що можна поєднувати службу та фізичне загартування.

 

Бажаєте переглянути наш фоторепортаж, як колектив Олега Раковського, який має позивний «Атлет», рятує життя? Посилання: https://www.facebook.com/share/14EWZhAAwMk/

 

Пишаємося нашими бійцями не лише в строю, а й на спортивній арені.

 

Вступне відео взяте з особистої сторінки Андрія Ребрини, директора Державної установи «Агенція масового спорту України». Посилання: https://www.facebook.com/reel/1635617733771933

 

Боротьба триває!

Долучайтеся до 23 ОМБр!

073 002 30 23

 

#23ОМБр #Сухопутні_війська #ЗСУ #Кросфіт #ФункціональнеБагатоборство #РазомДоПеремоги #БезТебеНеЗакінчиться #ТвояУчастьВажлива

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео