Мюзикл "Скрипаль на даху"

Мюзикл "Скрипаль на даху"

Популярний бродвейський мюзикл "Скрипаль на даху" на сцені Національної оперети України

25 та 26 січня о 19:00

Прем’єра «Скрипалю на даху» відбулася на сцені Бродвею 55 років тому. Вистава отримала шквал позитивних відгуків і стала справжньою сенсацією у театральних колах. Успіх був просто приголомшливим: мюзикл здобув 9 престижних музичних премій «Тоні», а його кіноверсія – 3 «Оскара». Спектакль був одним із бродвейських рекордсменів за кількістю показів протягом майже 9 років. За цей час «Скрипаля на даху» показали понад 3000 разів.

У чому ж секрет такого успіху? Мюзикл розповідає про життя бідної єврейської родини, яка мешкає  у невеличкому українському селі Анатівка за часів царської Росії. Тема, яка б, здавалося, могла бути цікавою лише історикам та етнографам. Втім за цією канвою приховуються шекспірівські пристрасті та широка гама щирих переживань і емоцій, які притаманні людям. Це зворушлива історія батьків і дітей, чоловіків і дружин, життя і любові.

Голова сімейства – набожний Тев’є, єдине багатство якого – 5 доньок. Він хоче вдало віддати їх заміж, втім дівчата прагнуть власноруч будувати своє життя. Мюзикл піднімає чимало запитань, які турбують людство споконвіку: що цінніше – кохання чи багатство, що краще – традиції або поклик серця?

Художньому керівнику та акторам Національної оперети України вдалося передати глибокий філософський зміст вистави і душевні переживання головних героїв, а головне – підвести до розуміння, що головне у житті кожної людини.

Теги: оперета, театр, мюзикл, вистава, спектакль