ВИСТАВКА " ГАЛИНА СЕВРУК. ХУДОЖНИК І ФІЛОСОФ". До 90-річчя з дня народження

ВИСТАВКА " ГАЛИНА СЕВРУК. ХУДОЖНИК І ФІЛОСОФ". До 90-річчя з дня народження
45495 ПЕРЕГЛЯДІВ

18 травня 2019 р. о 14.00, у Міжнародний день музеїв, в Музеї шістдесятництва – філії Музею історії міста Києва відбудеться презентація виставки живопису і графіки Галини Севрук.

У цей день Галина Сильвестрівна святкує свій 90-річний ювілей.

Галина Сильвестрівна Севрук – скульптор-монументаліст, кераміст, графік, живописець. Активна учасниця шістдесятницького руху опору, член Клубу творчої молоді "Сучасник". Член Спілки художників України (поновлена 1989). Заслужена художниця України. Лауреат премії Української асоціації незалежної творчої інтелігенції ім. В.Стуса (1991), премії ім. митрополита А.Шептицького (1994).

Як кераміст Галина Севрук відома своїми неперевершеними творами  за мотивами історичних образів із Княжої України  та героїки часів козацтва. Художні здобутки, присвячені давньоукраїнській державі, Галина Севрук узагальнила в монументальному горельєфному панно "Місто на семи горбах" (Київ, готель "Турист", 1985-87). У її творчому доробку неповторні портрети А.Горської, І.Світличного, М.Брайчевського. У графіці – ілюстрації до віршів Г.Лорки, Н.Кир’ян, серія "медитативної графіки" та робіт на тему українського козацтва, а також екслібриси істориків М.Брайчевського, Т.Балабушевич, І.Гирича, В.Зоценка, С.Білоконя та ін. У вестибюлі Київського університету у співавторстві з А.Горською, Л.Семикіною, О.Заливахою та Г.Зубченко 1964 року Галина Севрук працювала над вітражем "Шевченко. Мати", того ж року знищеним комуністичною владою.

У постійній експозиції Музею шістдесятництва знаходяться живописні твори Галини Севрук "Пролісок", "Поламані крила", "Зрада", "Вершник" та серія художньої кераміки на теми Княжої України.

Сьогоднішня виставка «Галина Севрук. Художник і філософ» пропонує для перегляду поціновувачам прекрасного кращу частину авторської символічної графіки, з її багатоплановими етичними та естетичними смислами та проблемами буття української людини в історичному процесі. Окрасою виставки виступають її без перебільшення геніальні живописні роботи.

До участі у презентації виставки запрошені автор, її друзі-шістдесятники, українські митці, поети і музиканти.

 

Музей шістдесятництва знаходиться за адресою: Київ, вул. Олеся Гончара, 33; контактний телефон: 234-12-04;  e-mail: museum60@ukr.net

Теги: #Музейшістдесятництва, #Севрук ,#Художнявиставка

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео