ІІ Міжнародний форум "Кібербезпека. Захисти свій бізнес!"

ІІ Міжнародний форум "Кібербезпека. Захисти свій бізнес!"
30173 ПЕРЕГЛЯДІВ

 16 жовтня о 10:00 ІІ Міжнародний форум "Кібербезпека. Захисти свій бізнес!" - головна подія Місяця кібербезпеки в Україні. Проводять: Торгово-промислова палата України, Комітет з електронних комунікацій ТПП України, Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України, спільно з компанією CIS EVENTS GROUP Ukraine. 

У Форумі візьмуть участь лідери захисту Українського кіберпростору, представники приватного сектору та громадянського суспільства, відомі міжнародні експерти, представники органів центральної та місцевої державної влади. Учасники обговорять ключові теми кібербезпеки: у політиці, технологіях, освіті і просвіті, обміняються досвідом і дієвої інформацією для більш ефективної взаємодії бізнес-влада щодо створення Національної екосистеми кібербезпеки, як однією з основних складових цифрового перетворення держави, економіки та бізнесу, успішного розвитку країни, напрацюють пропозиції і рекомендації для Президента України, уряду та парламенту держави. 

Під час Форуму працюватиме Перша Національна виставка потенціалу України в сфері кібербезпеки "КІБЕРБЕЗПЕКА 2019". 

Формат заходу передбачає он-лайн трансляцію за участі дипломатичних місій та представництв торгових місій ТПП України за кордоном (програма та реєстрація - https://cybersecurity.ciseventsgroup.com/ua).
Реєстрація - з 9.30. Реєстрація - https://cybersecurity.ciseventsgroup.com/ua

Мiсце проведення заходу вул. В.Житомирська, 33 [ТПП України]

Мої відео